تحلیل قیمت آلت کوین

تحلیل تکنیکال آلت کوین ها 9 اردیبهشت/بالا رفتن قیمت دوج کوین توسط دوج فادر؟

تحلیل تکنیکال آلت کوین ها 9 اردیبهشت
تحلیل تکنیکال آلت کوین ها 9 اردیبهشت

رشد قیمت بیت کوین مانند تمام ادوار بر آلت کوین ها تاثیر عمیقی داشت و اکثر آلت کوین ها از موضع ضعف بیرون آمده و در ادامه روندت صعودی خویش قرار گرفتند با تحلیل تکنیکال آلت کوین ها 9 اردیبهشت همراه نیودیت باشید.

رویداد های تاثیر گزار بر آلت کوین ها 

به نظر می رسد اتریوم با سرمایه بازار از خبر راه اندازی فروش اوراق قرضه دیجیتال 100 میلیون یورویی (120.8 میلیون دلار) در شبکه خود توسط بانک سرمایه گذاری اروپا افزایش یافته است.

ایلان ماسک با توییتی از عنوان Dogefather استفاده کرد و مدعی انجام برنامه ای در جهت رشد دوج کوین شد.

دیو پورتنوی تمام دوج کوین های خود را برای خرید بی ت کوین فروخت او همچنین اضافه کرد که هرگز بیت کوین خود را نخواهد فروخت.

همچنین بخوانید برای مطالعه تحلیل تکنیکال بیت کوین 9 اردیبهشت اینجا کلیک کنید

تحلیل تکنیکال اتریوم 9 اردیبهشت ETH

بازگشت اتر در معاملات میانگین متحرک نمایی 20 روزه (2،336 دلار) در تاریخ 26 آوریل افزایش یافت و خریداران قیمت را در 27 آوریل به بالاترین قیمت جدید خود رساندند. امروز یک حرکت صعودی دیگر دنبال می شود ، اما الگوی کندل دوجی نشان می دهد که این روند صعودی به استراحت نیاز دارد.

نمودار روزانه اتریوم 9 اردیبهشت /تریدینگ ویو
نمودار روزانه اتریوم 9 اردیبهشت /تریدینگ ویو                                                

اولین نقطه  حمایتی 2500 دلار خواهد بود و در صورت شکسته شدن ، کاهش می تواند به میانگین متحرک نمایی 20 روزه برسد. پرش از این حمایت نشان می دهد که معامله گران با تهاجمی در حال کاهش قیمت هستند.

میانگین های متحرک در حال افزایش و شاخص مقاومت نسبی RSI در نزدیکی منطقه خرید بیش از حد نشان می دهد که مسیر کمترین مقاومت در برابر صعود است. اگر گاوها خط مقاومت کانال صعودی را سوراخ کنند ، جفت ارز اتریوم/ دلار آمریکا می تواند به 3000 دلار برسد.

برعکس ، شکستن به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه می تواند قیمت را به پایین ترین سطح پشتیبانی کانال برساند. وقفه در زیر این حمایت می تواند میانگین متحرک 50 روزه (2041 دلار) را به چالش بکشد.

تحلیل تکنیکال بایننس کوین 9 اردیبهشت BNB

بایننس به تدریج به سمت خط مقاومت مثلث متقارن در حرکت است. افزایش میانگین متحرک و RSI در منطقه مثبت نشان می دهد مسیر کمترین مقاومت در برابر صعود است.

نمودار روزانه بایننس 9 اردیبهشت/تریدینگ ویو
نمودار روزانه بایننس 9 اردیبهشت/تریدینگ ویو                                                        

شکسته شدن و نزدیک شدن به بالای مثلث نشان می دهد که تقاضا بیش از عرضه است و می تواند منجر به شروع مرحله بعدی روند صعودی شود که می تواند به 808.57 دلار برسد.

بر خلاف این فرض ، اگر قیمت از خط مقاومت کاهش یابد ، این نشان می دهد که خرس ها در سطوح بالاتر فعال هستند. این می تواند جفت بایننس/دلار آمریکا  را برای چند روز در داخل مثلث گیر بیندازد. شکسته شدن و بسته شدن کندل  در زیر مثلث نشانگر یک روند معکوس احتمالی است.

تحلیل تکنیکال ریپل 9 اردیبهشت XRP

ریپل در 26 آوریل بالاتر از میانگین متحرک نمایی 20 روزه (1.24 دلار) افزایش یافت ، که نشان می دهد فروش در کوتاه مدت به پایان رسیده است. با این حال ، ریپل با مقاومت در برابر 1.46 دلار مواجه است ، دقیقاً بالاتر از 50 درصد سطح اصلاح فیبوناچی در 1.42 دلار.

نمودار روزانه ریپل 9 اردیبهشت/تریدینگ ویو
نمودار روزانه ریپل 9 اردیبهشت/تریدینگ ویو                                                     

اگر زوج ریپل/دلار آمریکا در زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه کاهش یابد ، این نشان می دهد که خرس ها  در حال فروش هستند. این می تواند درهای سقوط به میانگین متحرک 50 روزه (0.89 دلار) را باز کند.

برعکس ، اگر گاوها از میانگین متحرک نمایی 20 روزه دفاع کنند و قیمت را به بالای 1.46 دلار برسانند ، ممکن است این جفت ارز به 1.55 دلار برسد. شکست این مقاومت نشان می دهد که گاوها دوباره کنترل بازار را در دست گرفته اند سپس این جفت ارز می تواند بالاترین قیمت 52 هفته را با قیمت 1.96 دلار دوباره آزمایش کند.

تحلیل تکنیکال کاردانو 9 اردیبهشت ADA

کاردانو در تاریخ 26 آوریل بیش از میانگین متحرک افزایش یافت و سایه بلند روی کندل روزانه  نشان می دهد که معامله گران با خرید قیمت را به  میانگین متحرک نمایی 20 روزه (1.23 دلار) رساندند. این یک نشانه مثبت است زیرا نشان می دهد که خریداران در هر کاهش قیمت دست به حمایت می زنند.

نمودار روزانه کاردانو 9 اردیبهشت/تریدینگ ویو
نمودار روزانه کاردانو 9 اردیبهشت/تریدینگ ویو                                                          

جفت ارز کاردانو/دلار آمریکا  اکنون می تواند یک صعود را به 1.48 دلار برساند در جایی که خرس ها مقاومت سختی دارند. اگر قیمت از این سطح کاهش یابد ، جفت ارز احتمالاً به میانگین متحرک سقوط می کند و برای چند روز دیگر محدود باقی می ماند.

برخلاف این فرض ، اگر گاوها قیمت را بالاتر از منطقه مقاومت سربار 1.48 دلار و 1.55 دلار قرار دهند ، این جفت ارز می تواند مرحله بعدی روند صعودی را شروع کند که هدف آن 2 دلار است.

تحلیل تکنیکال دوج کوین 9 اردیبهشت Doge

الگوی کندل روزانه  داخل در 26 آوریل و الگوی کندلی دوجی در 27 آوریل بلاتکلیفی بین گاوها و خرس ها را نشان داد. این عدم قطعیت امروز به صورت صعودی برطرف شد و گاوها دوج کوین را به مقاومت بالایی 0.34 دلار رساندند.

نمودار روزانه دوج کوبن 9 اردیبهشت/تریدینگ ویو
نمودار روزانه دوج کوبن 9 اردیبهشت/تریدینگ ویو                                                 

اگر گاوها بتوانند مانع خود را با 0.34 دلار برطرف کنند ، جفت دوج کوین/دلار آمریکا می تواند سفر خود را به سمت 0.42 دلار و سپس به بالاترین قیمت 0.45 دلار آغاز کند. افزایش میانگین متحرک نمایی 20 روزه (0.23 دلار) و RSI در منطقه مثبت نشان می دهد که گاوها کنترل  بازار را در دست دارند.

با این وجود ، احتمالاً خرس ها با مقاومت 0.34 دلار چالش سختی را به وجود می آورند. افت زیر 0.29 دلار ممکن است حرکت صعودی را تضعیف کند. خرس ها سپس بوی یک فرصت را خواهند داد و سعی می کنند قیمت را به میانگین متحرک نمایی 20 روزه کاهش دهند. شکست در زیر این حمایت می تواند منجر به کاهش به 0.15 دلار شود.

تحلیل تکنیکال پولکادات 9 اردیبهشت DOT

پولبک پولکادات  در نزدیکی میانگین متحرک نمایی 20 روزه (35.54 دلار) با مقاومت روبرو است که نشان می دهد احساسات منفی شده و معامله گران در تجمعات فروش می کنند. خرس ها اکنون سعی می کنند قیمت را به پشتوانه بحرانی 26.50 دلار کاهش دهند.

نمودار روزانه پولکادات 9 اردیبهشت/تریدینگ ویو
نمودار روزانه پولکادات 9 اردیبهشت/تریدینگ ویو                                                    

پایین آمدن میانگین متحرک نمایی 20 روزه و کاهش RSI از خط روند نزولی نشان می دهد که خرس ها در برتری  هستند. شکست در زیر سطح پشتیبانی 26.50 دلار ، الگوی بزرگ سر و شانه ها را تکمیل می کند ، که می تواند آغاز یک اصلاح عمیق تر باشد.

برعکس ، اگر گاوها از سطح فعلی زمین زیادی را رها نکنند ، این نشانگر خرید در هر فروپاشی جزئی است. این امر باعث افزایش چشم انداز شکسته شدن میانگین متحرک می شود و در نتیجه یک صعود به 42.28 دلار و سپس دوباره امتحان با 48.36 دلار است.

تحلیل تکنیکال یونی سوآپ 9 اردیبهشت UNI

یونی سوآپ  در بالای سر 39.60 دلار مقاومت در برابر سربار شکست و در 27 آوریل به بالاترین سطح تاریخی خود رسید. حرکت صعودی امروز همچنان ادامه دارد و گاوها قیمت را از بالای خط مقاومت کانال صعودی بالا بردند.

نمودار روزانه یونی سوآپ 9 اردیبهشت/تریدینگ ویو
نمودار روزانه یونی سوآپ 9 اردیبهشت/تریدینگ ویو                                                      

اگر جفت یونی سوآپ/دلار آمریکا  در بالای کانال پایدار باشد ، حرکت جدی را نشان می دهد. سپس این جفت ارز می تواند به 44.88 دلار و سپس 50 دلار برسد. میانگین متحرک نمایی 20 روزه (34.50 دلار) و RSI که می خواهند از خط روند نزولی عبور کنند نشان می دهد که گاوها برتری دارند.

متناوباً ، اگر قیمت نتواند بالاتر از کانال باقی بماند ، افت به 38 دلار امکان پذیر است. اگر گاوها این سطح را برای پشتیبانی تلنگر بزنند ، احتمال وقفه در بالای کانال افزایش می یابد. اگر جفت ارز کاهش یابد و به زیر 35.20 دلار برسد ، این نمای مثبت فاقد اعتبار خواهد بود.

تحلیل تکنیکال لایت کوین 9 اردیبهشت LTC

روند صعودی در تاریخ 28 آوریل بالاتر از میانگین متحرک نمایی 20 روزه (247 دلار) افزایش یافت ، که نشان می دهد فشار فروش کوتاه مدت کاهش یافته است. با این وجود بعید است خرس ها به راحتی تسلیم شوند.

نمودار روزانه لایت کوین 9 اردیبهشت/تریدینگ ویو
نمودار روزانه لایت کوین 9 اردیبهشت/تریدینگ ویو

جفت ارز لایت کوین/دلار آمریکا  با مقاومت در برابر 50٪ سطح اصلاح فیبوناچی در 270.89 دلار مواجه است. اگر خرس ها قیمت خود را به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه کاهش دهند ، این جفت ارز می تواند به میانگین متحرک 50 روزه (224 دلار) سقوط کند. این سطح مهمی است که باید مراقب آن باشید زیرا در صورت ترک خوردن ، اصلاح ممکن است به 168 دلار افزایش یابد.

برعکس ، اگر گاوها با موفقیت از میانگین متحرک نمایی 20 روزه دفاع کنند ، این نشان دهنده تقاضا در سطوح پایین تر است. سپس خریداران سعی می کنند قیمت را به بالای 270.89 دلار برسانند و به سطح 61.8٪ اصلاح فیبوناچی در 286.02 دلار برسند.

این سطح ممکن است دوباره به عنوان مقاومت سخت عمل کند اما اگر گاوها قیمت را بالاتر از آن بالا ببرند ، این جفت ارز می تواند در مسیر آزمایش مجدد 335.03 دلار باشد.

تحلیل تکنیکال بیت کوین کش 9 اردیبهشت BCH

بیت کوین کش  در تاریخ 26 آوریل بالاتر از روند نزولی شکسته شد و این پیشنهاد آغاز یک تجمع امدادی است. این عقب نشینی اولین علائم مقاومت را در نزدیکی 50٪ سطح اصلاح فیبوناچی با 950.13 دلار نشان می دهد.

نمودار روزانه بیت کوین کش 9 اردیبهشت/تریدینگ ویو
نمودار روزانه بیت کوین کش 9 اردیبهشت/تریدینگ ویو

خرس ها اکنون سعی می کنند قیمت خود را به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه (815 دلار) برسانند. در صورت موفقیت ، جفت ارز بیت کوین کش/دلار آمریکا می تواند به میانگین متحرک 50 روزه (661 دلار) سقوط کند. چنین اقدامی نشان می دهد که احساسات منفی شده و تجار در تجمعات فروش می کنند.

برعکس ، اگر قیمت از میانگین متحرک نمایی 20 روزه بازگردد و از 950.13 دلار شکسته شود ، این نشان می دهد که معامله گران با افت قیمت خرید می کنند. این می تواند قیمت را به سطح 61.8٪ سطح اصلاح فیبوناچی با 1012.29 دلار برساند. وقفه بالاتر از این سطح ، مزیت را به سود گاوها کاهش می دهد.

cointelegraph

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا