تحلیل قیمت آلت کوین

تحلیل تکنیکال آلت کوین ها 28 اسفند

تحلیل تکنیکال آلت کوین ها 28 اسفند

نیودیت در جهت آشنایی و بروز شدن شما عزیزان به صورت روزانه،دست به تحلیل ارز های دیجیتال از منابع معتبر جهانی که شامل تحلیل بیت کوین و آلت کوین ها می شود،می زند.به امید موفقیت روزافزون شما عزیزان در بازار رمز ارزها،امروز با تحلیل تکنیکال آلت کوین ها 28 اسفند همراه نیودیت باشید .

تحلیل تکنیکال اتریوم 28 اسفند ETH

خریداران تلاش می کنند تا اتریوم را بالاتر از میانگین متحرک نمایی 20 روزه (1743 دلار) نگه دارند. اگرچه سایه بلند بالای کندل 16 مارس تقاضا را در سطوح پایین تر نشان می دهد ، اما عدم موفقیت در بهبود آن امروز بیانگر تردید گاوها در مورد رساندن قیمت به سطوح بالاتر است.

نمودار روزانه اتریوم 28 اسفند/تریدینگ ویو
نمودار روزانه اتریوم 28 اسفند/تریدینگ ویو

لمس کردن دوباره یک سطح حمایت در مدت زمان کوتاهی ، منجر به تضعیف آن می شود. اگر خرس ها قیمت را به زیر میانگین متحرک فرو ببرند ، جفت ارز اتریوم /دلار آمریکا می تواند به تدریج روند نزولی خود را به 1،455 دلار و سپس به سطح حمایت اصلی 1،289 دلار برساند.

هر دو میانگین متحرک در حال صاف شدن هستند و RSI نزدیک نقطه میانی است و این امر نشان می دهد که برای چند روز آینده امکان تثبیت قیمت در این محدوده وجود دارد.

اگر قیمت از سطح فعلی بالاتر رود  و رکورد تاریخی خود یعنی قیمت  2.040.77 دلازا بشکند این پیش بینی فاقد اعتبار خواهد بود.اگر چنین اتفاقی بیفتد هدف بعدی 2،614 دلار ، چشم اندازهای از سرگیری روند صعودی را افزایش می دهد.

تحلیل تکنیکال بایننس 28 اسفند BNB

بایننس  طی دو روز گذشته در نزدیکی میانگین متحرک نمایی 20 روزه (247 دلار) معامله شده است. با این حال ، عدم موفقیت در صعود پر قدیت نشان دهنده این است که خریداران عجله ای برای خرید و بالا بردن قیمت ندارند.

نمودار روزانه بایننس 28 اسفند/تریدینگ ویو
نمودار روزانه بایننس 28 اسفند/تریدینگ ویو                                               

میانگین متحرک نمایی میانگین 20 روزه مسطح شده و RSI دقیقاً بالاتر از نقطه میانی است و این نشان می دهد که برای چند روز احتمال نوسان قیمت در یک محدوده را داریم. اگر این اتفاق بیفتد ، جفت ارز بایننس/دلار آمریکا می تواند برای چند روز دیگر در 189 و 309.50 دلار نوسان کند.

حرکت بعدی نزولی زمانی می تواند شروع شود که فروشندگان قیمت را به زیر میانگین متحرک 50 روزه (179 دلار) را فرو ببرند. این اتفاق می تواند منجر به اصلاح عمیق تری به 120 دلار شود.

برعکس ، اگر خریداران بتوانند قیمت را به بالای 209.50 دلار برسانند ، این جفت ارز ممکن است بالاترین قیمت خود را با 348.69 دلار دوباره لمس کند.

تحلیل تکنیکال کاردانو 28 اسفند ADA

کندل کاردانو ADA در 16 مارس به بالای مقاومت 1.23 دلار افزایش یافت و بسته شد. با این حال ، خریداران امروز  تلاش می کنند تا حرکت صعودی را حفظ کنند ، که نشان می دهد تقاضا در سطوح بالاتر کم می شود.

نمودار روزانه کاردانو 28 اسفند/تریدینگ ویو
نمودار روزانه کاردانو 28 اسفند/تریدینگ ویو

اگر قیمت به زیر 1.23 دلار کاهش یابد و پایدار بماند ، نشان می دهد که نوسان در این محدوده ممکن است برای چند روز دیگر ادامه داشته باشد.

با این حال ، میانگین متحرک نمایی 20 روزه (1.11 دلار) شروع به افزایش کرده و RSI در تلاش است تا بالاتر از 60 افزایش یابد ، این نشان می دهد که خریداران تلاش می کنند  تا کنترل بازار  را بدست آورند.

اگر گاوها بتوانند از سطح شکست 1.23 دلار دفاع کنند ، جفت ارز کاردانو /دلار آمریکا ممکن است به 1.48 دلار افزایش یابد. شکست و نزدیک شدن به بالاتر از این مقاومت می تواند نشان دهنده از سرگیری روند صعودی باشد.

تحلیل تکنیکال پولکادات 28 اسفندDOT

پولکادات یک الگوی مثلث متقارن را شکل داده است. معمولاً  الگو بیانگر ادامه روند صعودی است  اما در بعضی موارد  به عنوان علامت تغییر روند موجود نیز شناخته می شود. بنابراین بهتر است صبر کنید تا قیمت در بالا یا پایین مثلث شکسته شود تا روند احتمالی آینده مشخص شود.

نمودار روزانه پولکادات 28 اسفند/تریدینگ ویو
نمودار روزانه پولکادات 28 اسفند/تریدینگ ویو

میانگین متحرک نمایی میانگین 20 روزه (34.85 دلار) و RSI در نزدیکی نقطه میانی است و کنترل بازار به صورت کامل نه در دست خریداران است و نه در دست فروشندگان.

اگر خرس ها بتوانند قیمت را زیر خط حمایت مثلث فرو ببرند ، جفت ارز پولکادات دلار آمریکا  می تواند به  میانگین متحرک 50 روزه (29.46 دلار) و سپس به 26 دلار سقوط کند.

از طرف دیگر ، اگر قیمت بالا برود و از بالای مثلث شکسته شود ، این نشان می دهد که گاوها بر خرس ها غلبه کرده اند. این می تواند با رسیدن به هدف الگوی 55 دلار شروع شود.

تحلیل تکنیکال ریپل 28 اسفندXRP

ریپل  در 17 مارس از سطح بالای سر 0.50 دلار جهش کرد ، اما سایه  بلند روی شمعدان نشان داد که گاوها نمی توانند سطوح بالاتر را حفظ کنند. این نشان می دهد که معامله گران در هر صعود جزئی دست به فروش می زنند.

نمودار روزانه ریپل 28 اسفند XRP/تریدینگ ویو
نمودار روزانه ریپل 28 اسفند XRP/تریدینگ ویو

میانگین متحرک ثابت و RSI نزدیک نقطه میانی نشان می دهد که جفت ریپل/دلار آمریکا می تواند برای چند روز دیگر بین 0.35 تا 0.50 دلار در یک محدوده نوسان کند.

اگر خریداران بخواهند برتری خود را بدست آورند ، باید قیمت بالای 0.50 دلار در برابر سربار را فشار داده و حفظ کنند. اگر این اتفاق بیفتد ، جفت ارز می تواند به 0.65 دلار برسد.

متناوباً ، اگر خرس ها قیمت زیر حمایت 0.35 دلار را فرو ببرند ، می تواند منجر به وحشت فروش شود. حمایت بعدی در نزولی 0.25 دلار و سپس 0.17 دلار است.

تحلیل تکنیکال یونی سوآپ 28 اسفند UNI

سایه بلند روی کندل روزانه یونی سو آپ در تاریخ 16 مارس نشان می دهد که قیمت  در حال سقوط به میانگین متحرک نمایی 20 روزه (28.91 دلار)است.

با این وجود ، سایه بلند کندل امروز نشان می دهد که خرس ها را در سطوح بالاتر می فروشند. این نشان دهنده کشمکش بین گاوها و خرس ها در میانگین متحرک 20 روزه است.

نمودار رزوانه یونی سوآپ 28 اسفند UNI/تریدینگ ویو
نمودار رزوانه یونی سوآپ 28 اسفند UNI/تریدینگ ویو

واگرایی منفی در RSI نشان می دهد که حرکت صعودی ضعیف شده است. اگر قیمت در زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه باقی بماند ، معامله گران ممکن است به سرعت دست به فروش بزنند. چنین حرکتی می تواند قیمت را به  میانگین متحرک 50 روزه (24 دلار) و سپس به 20 دلار برساند.

اگر جفت ارز یونی سو آپ/دلار آمریکا با کاهش میانگین متحرک نمایی 20 روزه روبرو شود و از بالاترین سطح خود به 34.92 دلار برسد ، اینپیش بینی  نزولی اعتبار نخواهد داشت. چنین حرکتی از سرگیری احتمالی روند صعودی را نشان می دهد.

تحلیل تکنیکال لایت کوین 28 اسفند LTC

قیمت لایت کوین در داخل یک مثلث بزرگ متقارن نوسان می کند . در حال حاضر خریداران تلاش می کنند  تا از میانگین متحرک نمایی 20 روزه (198 دلار) دفاع کنند در حالی که فروشندگان سعی می کنند قیمت را به  زیر آن را فرو ببرند.

نمودار روزانه لایت کوین 28 اسفند LTC / تریدینگ ویو
نمودار روزانه لایت کوین 28 اسفند LTC / تریدینگ ویو

اگر قیمت به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه سقوط کند ، افت به میانگین متحرک  50 روزه (183 دلار) و سپس به خط روند مثلث امکان پذیر است. شکست در زیر مثلث به معنای کنترل فروشندگان بر بازار  است و درها را برای سقوط احتمالی تا 153 دلار و سپس 120 دلار باز می کند.

برعکس ، اگر قیمت از سطح فعلی بازگردد ، خریداران یک تلاش دیگر برای فشار دادن جفت ارز لایت کوین/دلار آمریکابه بالای مثلث خواهند کرد. در صورت موفقیت ، لایت کوین می تواند روند صعودی خود را آغاز کنند.

تحلیل تکنیکال چین لینک 28 اسفند LINK

زمانی که قیمت به زیر میانگین متحرک 50 روزه (28 دلار) در 16 مارس رفت خریداران از این سطح حمایت کردند  و امروز آن را با یک حرکت صعودی قدرتمند دنبال کردند.

اگر خریداران بتوانند چین لینک را  را بالاتر از مقاومت بالایی32 دلار بالاتر ببرند ، افزایش قیمت به 36.93 دلار امکان پذیر است. شکاف بالاتر از این مقاومت ممکن است مرحله بعدی روند صعودی را آغاز کند.

نمودار روزانه چین لینک 28 اسفند LINK /تریدینگ ویو
نمودار روزانه چین لینک 28 اسفند LINK /تریدینگ ویو

برخلاف این فرض ، اگر یک بار دیگر قیمت از 32 دلار کاهش یابد ، این نشان می دهد که فروشندگان به شدت از این سطح دفاع می کنند. سپس جفت چین لینک / دلار آمریکا می تواند به میانگین متحرک سقوط کند و برای چند روز در محدوده 24 تا 32 دلار نوسان کند .

میانگین متحرک متحرک و RSI دقیقاً بالاتر از نقطه میانی نیزبیانگر همین موضوع است . اگر خرس ها بتوانند قیمت را پایین برده  و قیمت زیر 24 دلار را حفظ کنند می توانند برتری خود راتثبیت کنند.

تحلیل تکنیکال بیت کوین کش 28 اسفند BCH

قیمت بیت کوین کش  زیر هر دو میانگین متحرک شکسته شده است. گاوها سعی کردند قیمت را به بالای میانگین متحرک نمایی 20 روزه (538 دلار) در 16 مارس برسانند اما موفق نشدند. الگوی کندل روزانه نشان دهنده عدم قطعیت و رکود در بازار است.

نمودار رزوانه بیت کوین کش 28 اسفند BCH /تریدینگ ویو
نمودار رزوانه بیت کوین کش 28 اسفند BCH /تریدینگ ویو

میانگین متحرک نمایی 20 روزه شروع به کاهش می کند و RSI دقیقاً زیر نقطه میانی است ، که نشان می دهد خرس ها تلاش می کنند تا برتری خود را بدست آورند.

اگر خرس ها اکنون بتوانند قیمت خود را به زیر 502 دلار برسانند ، بیت کوین کش می تواند سفر خود را به 440 دلار آغاز کند.

اگر قیمت از سطح فعلی افزایش یابد و از 560 دلار افزایش یابد ، این نمای نزولی فاقد اعتبار خواهد شد. چنین حرکتی خرید قوی در سطوح پایین را نشان می دهد. جفت ارز بیت کوین کش /دلار آمریکا می تواند تا 631.71 دلار افزایش یابد.

توجه تحلیل های بالا به منزله سیگنال جهت ورود یا خروج نیست در بازار ارزهای دیجیتال هر کس مسئول سود و زیان خود است و نیودیت هیچ مسئولیتی در این مورد ندارد. 

cointelegraph

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا