آویاتریوم کلاسیکتحلیل قیمت آلت کوینسولاناهوبی

تحلیل تکنیکال آلت کوین ها 13 اردیبهشت صعود تازه وارد ها

تحلیل تکنیکال آلت کوین ها 13 اردیبهشت صعود تازه وارد ها
تحلیل تکنیکال آلت کوین ها 13 اردیبهشت صعود تازه وارد ها

امروز ارز های دیجیتال متفاوتی را مورد بررسی قرار داده ایم.این ارز ها افزایش قابل توجهی را در این چند وقت داشته اند .با تحلیل تکنیکال آلت کوین ها 13 اردیبهشت همراه نیودیت باشید.

تحلیل تکنیکال سولونا 13 اردیبهشت SOL

سولونا در تاریخ 1 ماه مه بالاتر از مقاومت 48.64 دلار شکست و امروز به بالاترین سطح خود در تاریخ 49.99 دلار رسید. با این حال ، سطح روانی 50 دلاری به عنوان یک مقاومت عمل می کند و خرس ها امروز قیمت را به زیر 48.64 دلار رسانده اند.

نمودار روزانه سولانا 13 اردیبهشت/تریدینگ ویو
نمودار روزانه سولانا 13 اردیبهشت/تریدینگ ویو

اگر خرس ها به مدت دو روز قیمت زیر 48.64 دلار را حفظ کنند ، جفت ارز سولانا/ دلار آمریکا می تواند تا سطح حمایت 40.51 دلار سقوط کند. بازگشت شدید این حمایت نشان می دهد که گاوها در حال سقوط هستند. سپس گاوها یک بار دیگر تلاش خواهند کرد تا مقاومت 50 دلاری را پاک کنند.

در صورت موفقیت ، این جفت ارز ممکن است مرحله بعدی روند صعودی را آغاز کند که می تواند به 56.77 دلار و سپس 68.05 دلار برسد. میانگین های متحرک در حال افزایش و RSI در نزدیکی منطقه خرید بیش از حد نشان می دهد مسیر کمترین مقاومت در برابر صعود است.

اگر قیمت به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه (38 دلار) برسد ، این نمای مثبت فاقد اعتبار خواهد بود. اگر این اتفاق بیفتد ، جفت ارز می تواند به میانگین متحرک 50 روزه (26 دلار) اصلاح شود.

نمودار 4 ساعته سولانا 13 اردیبهشت/تریدینگ ویو
نمودار 4 ساعته سولانا 13 اردیبهشت/تریدینگ ویو                                               

نمودار 4 ساعته نشان می دهد که گاوها در تلاشند از  میانگین متحرک 20 روزه دفاع کنند. اگر آنها بتوانند قیمت را از منطقه مقاومت بالای سر 48.64 دلار به 49.99 دلار برسانند ، احتمالاً حرکت صعودی خواهد داشت. افزایش تدریجی میانگین متحرک 20 و RSI در منطقه مثبت نشان می دهد که گاو ها برتری نسبی دارند.

بر خلاف این فرض ، اگر یک بار دیگر قیمت از مقاومت سربار پایین بیاید ، احتمال شکست در زیر میانگین های متحرک را افزایش می دهد. خرس ها ممکن است قیمت را به 40.51 دلار کاهش دهند. یک جهش شدید از این حمایت می تواند جفت ارز را برای چند روز محدود نگه دارد.

تحلیل تکنیکال هوبی 13 اردیبهشت HT

هوبی در اول ماه مه 26.89 دلار بالاتر از مقاومت قرار گرفت و امروز به بالاترین قیمت خود در تاریخ 29.54 دلار رسید. با این وجود ، خرس ها تلاش می کند  قیمت را به زیر سطح شکست نزول دهند و گاو های تهاجمی را به دام بیندازند.تحلیل تکنیکال آلت کوین ها 13 اردیبهشت

نمودار روزانه هوبی 13 اردیبهشت/تریدینگ ویو
نمودار روزانه هوبی 13 اردیبهشت/تریدینگ ویو                                                  

اگر قیمت برای سه روز به زیر 26.89 دلار برسد و پایدار بماند ، جفت  هوبی / دلار آمریکا می تواند به تدریج به 22 دلار کاهش یابد. بازگشت شدید این حمایت می تواند جفت ارز را برای چند روز محدود نگه دارد.

برعکس ، اگر گاوها از حمایت 26.89 دلار دفاع کنند و یا زیر 25 دلار از سطح زمین صرف نظر نکنند ، این پیشنهاد خرید قوی در هر افت جزئی است. شکست بالای 29.54 دلار می تواند روند صعودی را با هدف بعدی 36.54 دلار از سر بگیرد.

میانگین متحرک نمایی 20 روزه (20.54 دلار) افزایش یافته است و RSI در منطقه خرید بیش از حد است ، که نشانگر کنترل گاوها است.

نمودار 4 ساعته هوبی 13 اردیبهشت/تریدینگ ویو
نمودار 4 ساعته هوبی 13 اردیبهشت/تریدینگ ویو                                                 

گاوها و خرس ها برای رسیدن به برتری نزدیک به سطح 26.89 دلار با آن مبارزه می کنند. اگرچه خرس ها قیمت خود را به 26.10 دلار رسانده بودند ، اما نتوانستند سطح پایین تر را حفظ کنند. این نشان می دهد که گاوها در حال سقوط هستند.

افزایش میانگین متحرک و RSI در نزدیکی منطقه خرید بیش از حد نشان می دهد که گاوها برتری دارند. با این حال ، گاوها به سختی می توانند قیمت را به 29.54 دلار برسانند. این می تواند در کوتاه مدت منجر به نوسانات بالا شود.

همچنین بخوانید تحلیل تکنیکال بیت کوین 13 اردیبهشت برای خواندن اینجا کلیک کنید

شکست در زیر 26 دلار می تواند قیمت را به میانگین متحرک 20 روزه  کاهش دهد. اگر قیمت از این سطح به شدت کاهش یابد ، گاوها یک بار دیگر تلاش می کنند روند صعودی را از سر بگیرند. متناوباً ، شکسته شدن در زیر میانگین متحرک 20 روزه می تواند آغاز یک اصلاح عمیق تر باشد.

تحلیل تکنیکال اتریوم کلاسیک 13 اردیبهشت ETC

خرس ها تلاش می کنند حرکت صعودی اتریوم کلاسیک  را در منطقه مقاومت سربار 38 تا 41 دلار و 61 دلار متوقف کنند. با این حال ، سایه بلند کندل امروز نشان می دهد که معامله گران در سطوح پایین تری خرید می کنند.تحلیل تکنیکال آلت کوین ها 13 اردیبهشت

نمودار روزانه اتریوم کلاسیک 13 اردیبهشت/تریدینگ ویو
نمودار روزانه اتریوم کلاسیک 13 اردیبهشت/تریدینگ ویو                                                

رشد میانگین متحرک نمایی 20 روزه (28.74 دلار) و RSI در منطقه خرید بیش از حد نشان دهنده برتری خریداران است. اگر خریداران قیمت را از بالای سربار بالا ببرند ، جفت ارز اتریوم کلاسیک / دلار آمریکا می تواند روند صعودی را از سر گرفته و تا 53.21 دلار صعود کند.

برخلاف این فرض ، اگر قیمت از منطقه سربار پایین بیاید ، خرس ها سعی می کنند جفت ارز را به میانگین متحرک نمایی 20 روزه فرو ببرند. شکست در زیر این حمایت نشان می دهد که حرکت صعودی کاهش یافته و جفت ارز می تواند تا 22.20 دلار سقوط کند.

نمودار 4 ساعته اتریوم کلاسیک 13 اردیبهشت/تریدینگ ویو
نمودار 4 ساعته اتریوم کلاسیک 13 اردیبهشت/تریدینگ ویو                                               

میانگین متحرک 20 روزه  در حال افزایش است و RSI در منطقه خرید بیش از حد است ، نشان می دهد گاوها کنترل دارند. با این وجود خرس ها به راحتی حوله نخواهند انداخت. آنها سعی خواهند کرد حرکت رو به بالا را در منطقه سربار متوقف کنند.

شکست در زیر میانگین متحرک 20 روزه اولین نشانه ضعف حرکت صعودی است. این می تواند قیمت را به میانگین متحرک 50 روزه  کاهش دهد. چنین حرکتی می تواند جفت را برای چند روز در محدوده گیر کند.

نیودیت برای آگاهی شما عزیزان دست به ترجمه از تحلیل های معتبر و به روز دنیا می زند.این مطالب، سیگنال خرید و یا یک مشاوره مالی نیست و نیودیت مسئولیتی در قبال سود و زیان کسی ندارد.

تحلیل تکنیکال آوی 13 اردیبهشت AVVE

گاوها امروز آوی را به بالاتر از مقاومت 489 دلار رساندند. با این حال ، آنها نتوانسته اند خرید را در سطوح بالاتر حفظ کنند و خرس ها امروز قیمت را به محدوده 480 تا 280 دلار رسانده اند.

این نشان می دهد که خرس ها تلاش می کنند تا گاو های تهاجمی را که احتمالاً شکست از دامنه را خریداری کرده اند ، به دام بیندازند.

نمودار روزانه آوی 13 اردیبهشت /تریدینگ ویو
نمودار روزانه آوی 13 اردیبهشت /تریدینگ ویو                                                 

اگر قیمت به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه (415 دلار) کاهش یابد ، این نشان می دهد که گاوها با افت قیمت خرید نمی کنند. این می تواند قیمت را به میانگین متحرک 50 روزه (383 دلار) کاهش دهد و نوسان جفت  آوی / دلار آمریکا را در داخل محدوده برای چند روز بیشتر کند.

برعکس ، اگر این جفت ارز از میانگین متحرک نمایی 20 روزه برگشت کند ، این نشان دهنده تجمع در سطوح پایین تر است. گاوها سپس یک بار دیگر تلاش می کنند تا قیمت را به 581.67 دلار برسانند. شکست در این سطح می تواند سفر به سمت شمال را به 698 دلار آغاز کند.

داده های VORTECS from از Cointelegraph Markets Pro نشان می دهد روند صعودی آوی از 25 آوریل ادامه داشته و مانع از کاهش لحظه ای 63 شده است.

امتیاز VORTECS،مقایسه الگوریتمی شرایط تاریخی و فعلی بازار است که از ترکیبی از نقاط داده شامل احساس بازار ، حجم معاملات ، تغییرات اخیر قیمت و فعالیت توییتر حاصل می شود.

همانطور که در نمودار بالا مشاهده می شود ، امتیاز VORTECS for برای آوی از 25 آوریل که قیمت در 351.40 دلار بود ، به طور مداوم در سبز باقی مانده است.

امتیاز قدرتمند VORTECS could می توانست مانع از این شود که معامله گران زودهنگام سود و باقی مانده سود را روی میز بگذارند. آوی امروز به 509.83 دلار رسیده است و طی بیش از یک هفته سود 45٪ را ثبت کرده است.

نمودار 4 ساعته آوی 13 اردیبهشت / تریدینگ ویو
نمودار 4 ساعته آوی 13 اردیبهشت / تریدینگ ویو                                            

نمودار 4 ساعته نشان می دهد که گاوها بهای میانگین متحرک 20 روزه را خریداری کرده اند و دوباره تلاش می کنند تا قیمت را بالاتر از منطقه مقاومت 489 تا 512 دلار برسانند. میانگین متحرک در حال افزایش و RSI بالای 63 نشان می دهد مسیر کمترین مقاومت در برابر صعود است.

اگر خرس ها قیمت را به زیر میانگین متحرک 20 روزه برسانند ، این دیدگاه صعودی ضعیف خواهد شد. این می تواند پیشنهاد کند که عرضه بیش از تقاضا است.

سپس ممکن است این جفت ارز به میانگین متحرک 50 روزه سقوط کند. در صورت حمایت از این حمایت ، ممکن است جفت ارز بین 420 تا 489 دلار برای چند روز قبل از شروع حرکت روند بعدی کمی در جایگاه خود تثبیت شود.

cointelegraph

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا