تحلیل قیمت آلت کوین

تحلیل تکنیکال آلت کوین ها 11 اردیبهشت مردد در حرکت

 تحلیل تکنیکال آلت کوین ها 11 اردیبهشت مردد در حرکت
تحلیل تکنیکال آلت کوین ها 11 اردیبهشت مردد در حرکت

پس از صعود  قوی اتریوم  در چند روز گذشته ، بیت کوین امروز پس از آنکه سطح 55000 دلار را بازیابی کرد ، در این مرحله قرار گرفت. این نشان می دهد سرمایه گذاران همچنان در افت قیمت ها جمع می شوند.با تحلیل تکنیکال آلت کوین ها 11 اردیبهشت همراه نیودیت باشید.

تحلیل تکنیکال اتریوم 11 اردیبهشت ETH

اتریوم در 29 آوریل الگوی کندلی دوجی  را شکل داد و امروز یک الگوی کندلی نیز در نمودار روزانه  ساخته است ، که نشان دهنده تردید در نزدیکی خط مقاومت کانال صعودی است. با این حال ، اگر گاوها قافیه را به فروشندگان نبازند خیلی عقب نشینی نکنند  ، احتمالاً روند صعودی از سر گرفته خواهد شد.

نمودار روزانه اتریوم 11 اردیبهشت/ تریدینگ ویو
نمودار روزانه اتریوم 11 اردیبهشت/ تریدینگ ویو                                                   

شکسته شدن کانال نشان می دهد که حرکت همچنان قوی است و می تواند منجر به افزایش شدید 3000 دلار شود. افزایش میانگین متحرک و RSI در نزدیکی منطقه خرید بیش از حد نشان دهنده برتری خریداران است.

با این وجود ، اگر گاوها طی چند روز آینده نتوانند قیمت را به بالای کانال برسانند ، جفت ارز اتریوم /دلار آمریکا  ممکن است شاهد فروش و ثبت سود از سوی معامله گران باشیم.

همچنین بخوانید تحلیل تکنیکال بیت کوین برای خواندن اینجا کلیک کنید

این می تواند قیمت را به میانگین متحرک نمایی 20 روزه (2417 دلار) کاهش دهد. وقفه در زیر خط پشتیبانی کانال نشانگر تغییر روند احتمالی است.

تحلیل تکنیکال بایینس کوین 11 اردیبهشت BNB

بایننس کوین  در تاریخ 29 آوریل بالاتر از خط مقاومت مثلث متقارن شکست. این نشان می دهد که روند صعودی از سر گرفته شده است. هدف الگوی شکست از مثلث 808.57 دلار است.

نمودار روزانه بایننس کوین 11 اردیبهشت /تریدینگ ویو
نمودار روزانه بایننس کوین 11 اردیبهشت /تریدینگ ویو                                                 

افزایش میانگین متحرک و RSI در نزدیکی منطقه خرید بیش از حد نشان می دهد که گاوها کنترل بازار را در دست دارد.

ممکن است خریداران با مقاومت در برابر 638.57 دلار روبرو شوند اما اگر قیمت زیر مثلث نزول نکند ، جفت ارز بایننس کوین/ دلار آمریکا برای شروع مرحله بعدی روند صعودی در هدف باقی می ماند.

در صورت لغزش قیمت و ورود مجدد مثلث ، این نمای صعودی در کوتاه مدت فاقد اعتبار خواهد بود. چنین حرکتی می تواند قیمت را برای چند روز دیگر در یک وضعیت ثابت نگه دارد. اگر قیمت شکسته شود و در زیر مثلث باقی بماند ، این جفت ارز یک روند معکوس را نشان می دهد.

تحلیل تکنیکال ریپل 11 اردیبهشت XRP

ریپل در 29 آوریل الگویکندلی روزانه را شکل داد که امروز روند صعودی پیدا کرده است. گاوها قیمت را به بالاتر از 61.8٪ سطح اصلاح فیبوناچی در 1.55 دلار رسانده اند ، و این امر قدرت سیگنال را نشان می دهد.

نمودار روزانه ریپل 11 اردیبهشت /تریدینگ ویو
نمودار روزانه ریپل 11 اردیبهشت /تریدینگ ویو                                                                

اگر گاوها قیمت خود را بالای 1.55 دلار حفظ کنند ، جفت ریپل/دلار آمریکا  می تواند تا 1.73 دلار صعود کند و سپس بالاترین قیمت 52 هفته را با 1.96 دلار دوباره آزمایش کند. افزایش میانگین متحرک نمایی 20 روزه (1.29 دلار) و RSI نزدیک به 64 نشان می دهد گاوها برتری دارند.

برخلاف این فرض ، اگر خرس ها قیمت خود را به زیر 1.55 دلار برسانند ، پیشنهاد سود در سطوح بالاتر است. وقفه در زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه نشان می دهد که حرکت صعودی ضعیف شده است و این می تواند جفت ارز را برای چند روز محدود نگه دارد.

تحلیل تکنیکال کاردانو اردیبهشت 11 ADA

کاردانو  در تاریخ 29 آوریل با قیمت 1.41 دلار شاهد فروش معامله گران و ثبت سود بود اما گاوها اجازه ندادند قیمت به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه (1.25 دلار) برسد. این یک نشانه مثبت است و کاردانو را در مسیر خود قرار می دهد تا به مقاومت بالایی در 1.48 دلار برسد.تحلیل تکنیکال آلت کوین ها 11 اردیبهشت

نمودار روزانه کاردانو 11 اردیبهشت /تریدینگ ویو
نمودار روزانه کاردانو 11 اردیبهشت /تریدینگ ویو                                                          

اگر قیمت از مقاومت 1.48 دلار کاهش یابد ، جفت کاردانو/ دلار آمریکا می تواند اقامت خود را در محدوده افزایش دهد. میانگین متحرک متحرک و RSI بالای 58 نیز به یک ادغام در کوتاه مدت اشاره دارد.

اگر گاوها قیمت را به بالای منطقه مقاومت سربار 1.48 دلار تا 1.55 دلار برسانند ، این نمای خنثی فاقد اعتبار خواهد بود. چنین حرکتی نشان می دهد که گاوها بر خرس ها غلبه کرده اند و احتمالاً روند صعودی جدیدی وجود دارد. هدف بعدی در حالت صعودی 2 دلار است.

اگر قیمت شکسته شود و زیر میانگین متحرک باقی بماند ، خرس ها بوی یک فرصت را می دهند. شکست زیر 1.03 دلار تغییر احتمالی روند را نشان می دهد.

تحلیل تکنیکال دوج کوین 11 اردیبهشت DOGE

دوج کوین  در 29 آوریل از 0.34 دلار کاهش یافت اما گاوها قیمت را نگه داشته اند و خیلی اجازه پایین آمدن قیمت را نمی دهند ، که این یک نشانه مثبت است. الگوی کندلی در روز 29 آوریل و امروز عدم اطمینان در میان گاوها و خرس ها را نشان می دهد.

نمودار روزانه دوج کوین 11 اردیبهشت/تریدینگ ویو
نمودار روزانه دوج کوین 11 اردیبهشت/تریدینگ ویو                                                         

با این وجود ، میانگین متحرک نمایی 20 روزه (0.24 دلار) و RSI بالای 62 ، نشان می دهد مسیر کمترین مقاومت در برابر صعود است. اگر گاوها قیمت را به بالاتر از 0.34 دلار برسانند ، جفت ارز دوج کوین/دلار آمریکااحتمالاً روند صعودی خواهد داشت و به 0.42 دلار خواهد رسید.

برخلاف این فرض ، اگر قیمت کاهش یابد و به زیر 0.29 دلار برسد ، جفت ارز می تواند به میانگین متحرک نمایی 20 روزه سقوط کند. گزاف گویی از این حمایت می تواند جفت ارز را برای چند روز محدود نگه دارد. در صورت شکست و بسته شدن جفت ارز به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه ، روند ممکن است به نفع خرس ها باشد.

تحلیل تکنیکال پولکادات 11 اردیبهشت DOT

پولکادات  امروز الگوی کندلی دوجی را شکل داده است و گاوها برای ادامه خرید نزدیک به میانگین متحرک 50 روزه (36.91 دلار) تردید دارند. با این وجود ، اگر خرس ها نتوانند در چند روز آینده قیمت خود را به زیر 32.50 دلار برسانند ، خرید احتمالاً از سر گرفته خواهد شد.

نمودار روزانه پولکادات 11 اردیبهشت/تریدینگ ویو
نمودار روزانه پولکادات 11 اردیبهشت/تریدینگ ویو                                                       

وقفه ای بالاتر از 50 روزه میانگین متحرک مسیر حرکت احتمالی تا 42.28 دلار را روشن می کند. این سطح ممکن است دوباره به عنوان مقاومت سخت عمل کند و اگر قیمت از آن پایین بیاید ، جفت پولکادات /دلار آمریکا می تواند برای چند روز دیگر در محدوده 26.50 تا 42.28 دلار باقی بماند.

متناوباً ، اگر قیمت به زیر 32.50 دلار کاهش یابد ، ممکن است فروشندگان بازار را در دست بگیرند و جفت را در 26.50 دلار فرو ببرند درصورت وجود خرید. میانگین متحرک ثابت و RSI نزدیک به نقطه میانی تعادل بین عرضه و تقاضا را نشان می دهد.

تحلیل تکنیکال یونی سوآپ 11 اردیبهشت UNI

یونی سوآپ خط مقاومت کانال صعودی را در 28 آوریل سوراخ کرد اما گاوها نتوانستند حرکت را حفظ کنند. قیمت کاهش یافت و در تاریخ 29 آوریل مجدداً وارد کانال شد ، این نشان دهنده عدم تقاضا در سطوح بالاتر است.تحلیل تکنیکال آلت کوین ها 11 اردیبهشت

نمودار روزانه یونی سوآپ 11 اردیبهشت/تریدینگ ویو
نمودار روزانه یونی سوآپ 11 اردیبهشت/تریدینگ ویو                                                 

واگرایی منفی در RSI دست نخورده باقی مانده است ، که هشدار می دهد ممکن است روند صعودی کاهش یابد. اگر قیمت به زیر 37.50 دلار برسد ، جفت یونی می تواند به میانگین متحرک نمایی 20 روزه (35.67 دلار) سقوط کند ، که یک پشتیبانی مهم برای مراقبت از آن است.

وقفه در زیر این پشتیبانی می تواند منجر به کاهش خط پشتیبانی کانال شود. برعکس ، اگر قیمت با کاهش قدرت میانگین متحرک نمایی 20 روزه را نشان دهد ، این نشان دهنده خرید در افت است و احتمال وقفه در بالای کانال را افزایش می دهد. اگر این اتفاق بیفتد ، جفت ارز می تواند تا 50 دلار افزایش یابد.

تحلیل تکنیکال لایت کوین 11 اردیبهشت LTC

لایت کوین در تاریخ 28 و 29 آوریل شاهد یک اصلاح جزئی بود اما گاوها اجازه ندادند قیمت به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه (251 دلار) کاهش یابد ، این یک نشانه مثبت است زیرا نشان می دهد که معامله گران منتظر اصلاح عمیق تر برای خرید نیستند.

نمودار روزانه لایت کوین 11 اردیبهشت/تریدینگ ویو
نمودار روزانه لایت کوین 11 اردیبهشت/تریدینگ ویو                                                       

اگر گاوها بتوانند قیمت خود را بالاتر از 266.68 دلار حفظ کنند ، جفت ارز لایت کوین/دلار آمریکا  احتمالاً به 61.8٪ سطح اصلاح فیبوناچی در 286.02 دلار خواهد رسید. این سطح ممکن است به عنوان یک مانع بزرگ عمل کند اما اگر لایت کوین  بتواند از آن بالاتر برود ، یک امکان رسیدن به قیمت 335.03 دلار وجود دارد.

میانگین متحرک نمایی 20 روزه شروع به افزایش کرده و RSI به تدریج در حال صعود است بیانگر این است که  خریداران در تلاش می کنند کنترل بازار را بدست آورند. اگر قیمت کاهش یابد و به زیر 246.96 دلار برسد ، این پیش بینی باطل خواهد شد. چنین اقدامی می تواند دروازه های سقوط به میانگین متحرک 50 روزه (226 دلار) را باز کند.

تحلیل تکنیکال بیت کوین کش 11 اردیبهشت BCH

بیت کوین کش در 29 آوریل الگوی کندلی روزانه  را شکل داد که امروز روند صعودی پیدا کرده است. اکنون گاوها سعی خواهند کرد قیمت را به بالای 61.8٪ سطح اصلاح فیبوناچی و 1012.29 دلار برسانند.

نمودار روزانه بیت کوین کش 11 اردیبهشت/تریدینگ ویو
نمودار روزانه بیت کوین کش 11 اردیبهشت/تریدینگ ویو                                               

 

در صورت موفقیت ، جفت ارز بیت کوین کش/دلار آمریکا می تواند 1213.51 دلار دوباره لمس کند. میانگین متحرک نمایی 20 روزه (839 دلار) و RSI بالای 63 به تدریج در حال افزایش است و گاوها یک مزیت جزئی دارند.

با این حال ، اگر قیمت از سطح فعلی کاهش یابد ، این نشان می دهد که خرس ها در میتینگ ها در حال فروش هستند. سپس آنها سعی می کنند قیمت را به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه برسانند. اگر آنها موفق به انجام این کار شوند ، جفت ارز می تواند به 686.75 دلار کاهش یابد.

برعکس ، برگشت به سمت میانگین متحرک نمایی 20 روزه نشان می دهد که احساسات همچنان مثبت است. گاوها ممکن است یک بار دیگر تلاش کنند تا قیمت را به بالای 1012.29 دلار برسانند.

cointelegraph

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا