بیت کوینتحلیل قیمت بیت کوین

تحلیل بیت کوین 31 فروردین

 

تحلیل بیت کوین 31 فروردین

پس از فروش بیش از اندازه دیروز  معامله گران تلاش می کنند  تا روند حمایتی و بازگشتی  بیت کوین و بیشتر آلت کوین ها را حفظ کنند ، این نشانه ای است که  که به ما می گوید ، فروش می تواند در سطوح بالاتر تشدید شود.با تحلیل بیت کوین 31 فروردین همراه نیودیت باشید.

در طول روند صعودی قوی ، بهترین روش معامله خرید در زمان هایی است که قیمت با فروش بیش از اندازه خیلی پایین می اید. به نظر می رسد این همان اتفاقی است که در 18 آوریل رخ داد ، در حالی که معامله گران از فرصت خرید بیت کوین و آلت کوین در سطوح پایین استفاده کرده و قیمت را پامپ کردند.

با این حال ، هیچ بازاری نمی تواند به صورت مستقیم ادامه یابد و اصلاحات دوره ای و مراحل تثبیت مورد نیاز است زیرا آنها دلالان را که فقط در فرصتی برای ثروتمند شدن  وارد کار می شوند و از اهرم های بالا استفاده می کنند ، دور می کنندتحلیل بیت کوین امروز

افزایش شدید قیمت دوج کوین و اضافه شدن تعداد زیادی  هولدر دوج کوین و سایر زیرمجموعه های ارزهای رمزنگاری شده در هفته گذشته نشان می دهد که هجوم معامله گران تازه کار که آرزو دارند ثروت های آسان را بدست آورند وجود دارد.

کارکرد روزانه بازار رمز ارز ها 31 فروردین 

کارکرد روزانه بازار رمز ارز ها 31 فروردین 
کارکرد روزانه بازار رمز ارز ها 31 فروردین

این دسته از معامله گران معمولاً آخرین نفری هستند که وارد روند صعودی می شوند و خرید غیرمنطقی معمولاً جهش می یابد که در اوج کوتاه مدت به اوج خود می رسد ، زیرا در  رمزارز ها این به معنی خروج از بازار و ثبت سود است.تحلیل بیت کوین 31 فروردین

معامله گر بی تجربه همچنان در مسیر نزولی خرید می کند و با افزایش ضرر و زیان ، سرانجام آنها وحشت زده و کل موجودی خود را در قیمت پایین و با ضرر می فروشند.

از طرف دیگر ، سرمایه گذاران با تجربه بلند مدت با صبر و حوصله منتظر می مانند تا حباب بازار بشکند و سپس شروع به خرید می کنند. معامله گران باید به دنبال فرصت مناسب برای ورود باشند تا اینکه بخاطر FOMO در معاملات جذب شوند.

تحلیل تکنیکال بیت کوین 31 فروردین

بازیابی قوی بیت کوین  از 50،447.50 دلار در 18 آوریل نشان می دهد که معامله گران با قدرت با هر کاهش قیمت  آن را بالا می برند. با این حال ، عدم موفقیت گاوها در حفظ قیمت بیش از میانگین متحرک ساده 50 روزه (56486 دلار) امروز نشان می دهد که در خرید در سطوح بالاتر تردید وجود دارد.تحلیل بیت کوین 31 فروردین 

نمودار روزانه بیت کوین 31 فروردین / تریدینگ ویو
نمودار روزانه بیت کوین 31 فروردین / تریدینگ ویو

میانگین متحرک نمایی 20 روزه (58،775 دلار) در حال کاهش است و شاخص مقاومت نسبی RSI در منطقه منفی قرار دارد ، این نشان می دهد که فروشندگان در تلاشند تا دوباره قیمت را پایین ببرند . هرچه قیمت معاملات در زیر میانگین های متحرک بیشتر باشد ، امکان لمس مجدد 50460 دلار بیشتر است.

اگر قیمت به  حمایت 50،460 دلاری برسد جفت ارز بیت کوین / دلار آمریکا می تواند برای چند روز محدود باقی بماند. از طرف دیگر ، اگر فروشندگان قیمت خود را به زیر 50،460 دلار برسانند ، ممکن است فروش افزایش یابد .

زیرا گاوهایی که در تاریخ 18 آوریل بیت کوین  را حمایت کرده اند عملا در درسر خواهند افتاد و چاره ای جز صبر ندارند. اگر این اتفاقات بیفتد این جفت ارز می تواند تا 43،006.77 دلار سقوط کند.

برعکس ، اولین نشانه قدرت شکسته شدن بالاتر از میانگین متحرک نمایی 20 روزه خواهد بود. چنین حرکتی چشم انداز بازآزمایی بالاترین رقم را با 64،849.27 دلار افزایش می دهد.

cointelegraph

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا