تحلیل تکنیکال هفتگی جفت ارزهاتحلیل اختصاصی جفت ارزها

تحلیل اختصاصی هفتگی جفت ارزها 2 دی (22 دسامبر)

تحلیل اختصاصی جفت ارزنیودیتیای عزیز سلام هر هفته با تحلیل اختصاصی جفت ارزها که شامل پنج جفت ارز می باشد در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.تحلیل اختصاصی هفتگی جفت ارزها 2 دی (24 دسامبر)

تحلیل اختصاصی دلار استرالیا و دلار آمریکا / AUDUSD

تحلیل اختصاصی دلار استرالیا و دلار آمریکا

روند کوتاه‌مدت دلار استرالیا در برابر دلار آمریکا خنثی است. از دید خریداران اگر جفت ارز AUDUSD به بالای مقاومت ۰٫۷۶۳۹ دلار عبور کند، موج صعودی بزرگی به راه خواهد افتاد. در این صورت هدف بعدی AUDUSD برآورد ۶۱٫۸ درصد فیبوناچی در ۰٫۸۱۷۰ دلار خواهد بود. با این حال واگرایی نزولی در اندیکاتور MACD چهارساعته دیده می‌شود، شکست قطعی حمایت ۰٫۷۵۰۷ دلار می‌تواند نشانگر تشکیل اوج قیمتی در بازار باشد و حرکت نزولی عمیقی را به راه بیندازد.

تحلیل اختصاصی دلار آمریکا در برابر دلار کانادا /USDCAD

تحلیل اختصاصی دلار آمریکا و دلار کانادا

جفت ارز USDCAD از ۱٫۲۶۸۸ بازگشت صعودی به راه انداخته، اما هنوز هم در زیر مقاومت ۱٫۲۹۲۸ معامله می‌شود. روند کوتاه‌مدت دلار آمریکا در برابر دلار کانادا خنثی است. چشم‌انداز تکنیکال USDCAD نزولی است و انتظار می‌رود که حرکات قیمتی نزولی ادامه یابند. از دید فروشندگان اگر جفت ارز USDCAD به زیر حمایت ۱٫۲۶۸۸ عبور کند، رالی نزولی شروع شده از ۱٫۴۶۷۷ ادامه خواهد یافت. از دید خریداران اگر جفت ارز USDCAD به بالای مقاومت ۱٫۲۹۲۸ عبور کند، تأییدی بر تشکیل کف قیمتی کوتاه‌مدت خواهد بود، به خصوص که همگرایی صعودی هم در اندیکاتور MACD چهارساعته دیده می‌شود. در این صورت جفت ارز USDCAD تا میانگین متحرک نمایی ۵۵ روز صعودی خواهد شد.

تحلیل اختصاصی دلار آمریکا در برابر ین ژاپن /USDJPY

تحلیل اختصاصی دلار آمریکا ین ژاپن
تحلیل اختصاصی هفتگی

روند کوتاه‌مدت دلار آمریکا در برابر ین ژاپن خنثی است. چشم‌انداز تکنیکال جفت ارز USDJPY تغییری نکرده و جفت ارز در داخل کانال نزولی شروع شده از ۱۱۱٫۷۱ نوسان می‌کند. شکست قطعی حمایت ۱۰۲٫۸۷ می‌تواند حرکت نزولی و عمیقی را تا کف قیمتی ۱۰۱٫۱۸ به راه بیندازد. از دید خریداران اگر جفت ارز USDJPY به بالای مقاومت ۱۰۴٫۵۷ عبور کند، اولین نشانه از تغییر روند به صعودی خواهد بود. در غیر این صورت چشم‌انداز تکنیکال جفت ارز USDJPY نزولی باقی خواهد ماند.

تحلیل اختصاصی دلار آمریکا در برابر فرانک سوئیس/ USDCHF

تحلیل اختصاصی دلار آمریکا در برابر فرانک سوئیس

روند کوتاه‌مدت دلار آمریکا در برابر فرانک سوئیس خنثی است. انتظار می‌رود که نوسانات بیشتری در USDCHF شاهد باشیم. با این حال پیش‌بینی می‌شود که حرکات صعودی از سوی مقاومت ۰٫۸۹۸۲ محدود شوند و جفت ارز USDCHF سقوط کند. از دید فروشندگان اگر جفت ارز USDCHF به زیر حمایت ۰٫۸۸۲۲ سقوط کند، روند بلندمدت USDCHF تا برآورد ۶۱٫۸ درصد فیبوناچی در ۰٫۸۷۴۶ نزولی خواهد شد.

تحلیل اختصاصی یورو در برابر دلار آمریکا / EURUSD

تحلیل اختصاصی یورو در برابر دلار آمریکا

روند کوتاه‌مدت یورو در برابر دلار آمریکا خنثی است. تا وقتی‌که حمایت ۱٫۲۰۵۸ موقعیت خود را حفظ کرده می‌توان انتظار حرکت صعودی دیگری را داشت. از دید خریداران اگر جفت ارز EURUSD به بالای مقاومت ۱٫۲۲۷۲ دلار عبور کند، رالی صعودی و بزرگ EURUSD تا برآورد ۶۱٫۸ درصد فیبوناچی در ۱٫۲۴۵۲ دلار ادامه خواهد یافت.

توجه:این تحلیل ها به منزله سیگنال ورود نمیباشد و نیودیت هیچ مسئولیتی در قبال سود و ضرر کسی ندارد.

مجید تیموری

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا