اخبار ارزهای دیجیتالبیت کوین

تا سال 2026 یک میلیارد نفر در بیت کوین پس انداز می کنند

تا سال 2026 یک میلیارد نفر در بیت کوین پس انداز می کنند

مدیرعامل میکرو استراتژی می گوید ، در پنج سال آینده ، یک میلیارد نفر تصمیم می گیرند ثروت خود را با استفاده از بیت کوین و با استفاده از تلفن همراه خود ذخیره کنند.تا سال 2026 یک میلیارد نفر در بیت کوین پس انداز می کنند/پس انداز بیت کوین/سرمایه گذاری بیت کوین/بیت کوین

مایکل سیلور  پیش بینی کرد ، بیت کوین  بیت کوین روش انتخابی پس انداز برای 1 میلیارد نفر در تلفن های خود تا سال 2026 خواهد بود.

CNBC  اعلام کرد که  بیش از 70،000 واحد بیت کوین در اختیار دارد ، به حمایت بیت کوین به طور علنی  ادامه داد و آن را “شبکه پولی دیجیتال غالب” خواند.

میلیارد ها بیت کوین را برای پس انداز انتخاب می کنند

سیلور یک روز پس از اظهارات وزیر خزانه داری ایالات متحده ، جانت یلن که بیت کوین را “ناکارآمد” توصیف کرد در این مورد صحبت کرده بود  اظهار نظرهایی که با افت بیش از 20 درصدی از بالاترین رقم 58300 دلار همراه بود.تا سال 2026 یک میلیارد نفر در بیت کوین پس انداز می کنند/پس انداز بیت کوین/سرمایه گذاری بیت کوین/بیت کوین

برای او ، با این حال ، نظرات در مقایسه با مورد استفاده گسترده تر از بیت کوین که به سرعت به زندگی مالی بیشتر و بیشتر مردم دست می زند ، نتیجه کمی داشت.

وی به بخش Squawk Box CNBC گفت: “چیزی که اینجا گفته نمی شود  این است که بیت کوین یک فناوری مترقی برابر است.”

وی افزود: ما می خواهیم روزی را ببینیم كه 7 تا 8 میلیارد نفر مقداری شمش طلای دیجیتال روی تلفن خود دارند و آنها از آن برای ذخیره كردن پس انداز زندگی خود با آن استفاده می كنند.

در ادامه ، او به فرایند 12 ساله بیت کوین برای تبدیل شدن به دارایی تریلیون دلاری اشاره کرد که از نظر زمانی دو تا چهار برابر سریعتر از غول های فناوری مانند آمازون ، گوگل و اپل.

“بنابراین ، جهان به این چیز نیاز دارد ، و من فکر می کنم شما می توانید انتظار داشته باشید که ما طی پنج سال یک میلیارد نفر دارایی خود را در این کیف پول  ذخیره کنیم در اصل یک حساب پس انداز روی یک دستگاه تلفن همراه ، و آنها می خواهند که از چیزی مانند بیت کوین استفاده کنید “، وی افزود.

“بیت کوین شبکه غالب دیجیتالی پولی است.”

مقدار بیت کوین های تسلا دوبرابر خواهد شد

سیلر همچنان با خریدهای مداوم بیت کوین ادامه می دهد ، آخرین مورد شامل جمع آوری 900 میلیون دلار صرفاً برای افزودن به دارایی های موجود آن است.تا سال 2026 یک میلیارد نفر در بیت کوین پس انداز می کنند/پس انداز بیت کوین/سرمایه گذاری بیت کوین/بیت کوین

در حالی که افراد مشکوک ادعا می کنند تعداد معدودی دیگر نیز از این شرکت پیروی خواهند کرد ، مهمان دیگری از CNBC روز سه شنبه پیش بینی کرد که تسلا ، که خود 1.5 میلیارد دلار از بیت کوین خریداری کرده است ، در دو برابر کردن مقدار خواهد شد.

Dan Ives ، مدیر عامل و تحلیلگر ارشد تحقیقات سهام در Wedbush ، گفت: “من فکر می کنم این فقط یک مد نیست. فکر می کنم تسلا در مورد سرمایه گذاری خود در بیت کوین دو برابر کند و شما آن را از منظر معامله نیز خواهید دید.”

نمودار 1 ساعته بیت کوین /تریدینگ
نمودار 1 ساعته بیت کوین /تریدینگ

بیت کوین/دلار آمریکا در روز سه شنبه با کاهش قیمت 45000 دلار در برابر خبرهایی مبنی بر اینکه نمایندگان ایالات متحده به توافق با  کوین تتر رسیده اند و یک دادخواست دو ساله به پایان رسیده است ، با کاهش مواجه شدند.

در زمان نوشتن این متن ، این جفت ارز بالاتر از 48،000 دلار معامله شد و به نظر می رسد 50،000 دلار به عنوان مقاومت فعلی عمل می کند.

“همانطور كه انتظار می رفت ،” آنها “از سطح 44000 دلارمحافظت كردند. من فکر می كنم بیت کوین افزایش یابد یا به یك سمت دیگر افزایش یابد زیرا دیگر تتر بیشتری وجود ندارد ،” Ki Young Ju ، مدیر عامل سرویس تحلیلی CryptoQuant ، درباره نهنگ ها كه میزان بیشتری را كنترل می كند گفت که زیانخواهند دید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا