اخبار ارزهای دیجیتال

بیت کوین به زیر 47 هزار دلار سقوط کرد و دستاوردهای اکتبر را از بین برد – بازار نزولی آغاز شد؟

بیت کوین(BTC) در 4 دسامبر به طور ناگهانی به زیر 47000 دلار سقوط کرد و در 24 ساعت گذشته نزدیک به 20 درصد از حجم یازار خود را دست داده است. این بزرگترین افت روزانه از 15 ماه می 2021 است، زمانی که قیمت بیت کوین ناگهان نزدیک به 33000 دلار کاهش یافت.

قیمت بیت کوین در بازار با 26.4 درصد افت از حمایت هفتگی 57206 دلار کاهش یافت و به 42268 دلار کاهش یافت و سپس به مرز 45 هزار دلار بازگشت. بر اساس داده‌های ByBit، بازار بیت‌کوین در یک ساعت گذشته 1.3 میلیارد دلار انحلال کل را تجربه کرد که با این افت، 735 میلیون دلار بیت کوین در طول این مدت نقد شد.
نموداری که کل نقدینگی ها برای بیت کوین را نشان می دهد.

در نتیجه، بازار نزولی بیت کوین از 29 سپتامبر، بازار صعودی طولانی مدت 2 ماهه را لغو کرد، جایی که بیت کوین بیش از 63 درصد افزایش یافته بود و تا 8 نوامبر به بالاترین رقم تاریخ خود یعنی 67602 دلار رسید. با این حال، بسیاری از تحلیلگران بیت کوین از جمله TechDev به روند مشابهی با عملکرد قیمت بیت کوین برای هر سال اشاره کنید.

یکی دیگر از دلایل نزولی پایین دو ماهه بیت کوین را نیز می توان به مقاومت جریان اصلی تنظیم کننده های ایالات متحده نسبت داد که از مدیران عامل صرافی های رمزارزی برجسته از جمله FTX و Binance US برای استماع در مورد دارایی های رمزارزی دعوت کرده اند.

زیمبابوه ممکن است کشور بعدی باشد که بیت کوین را به عنوان ارز قانونی پذیرفته است

علی‌رغم نگرانی‌های پیرامون نوسانات و عدم انطباق با شیوه‌های مالی سنتی، بیت کوین به عنوان یک دارایی قابل دوام برای حوزه‌های قضایی با اقتصادهای ناپایدار به رشد خود ادامه می‌دهد.

با پیروی از السالوادور، دولت زیمبابوه در حال بررسی استفاده جریان اصلی از بیت کوین است.سرهنگ بازنشسته چارلز ویکت،رئیس دفتر رئیس جمهور و واحد فناوری دولت الکترونیک کابینه، تأیید کرد که مذاکرات با مشاغل در حال انجام است.

به گفته Wekwete، مقامات قصد دارند مقرراتی را برای محافظت از مصرف کنندگان در برابر تهدیدات مالی مانند نقل و انتقالات مرزی ثبت نشده، خارجی سازی پول و پولشویی ایجاد کنند.

نیودیت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
??? ??? ??? ???????