اخبار ارزهای دیجیتالبیت کوین

بازگشت پر قدرت نهنگ های بیت کوین – جمع شدن 90،000 بیت کوین

به نظر می رسد نهنگ ها در انتظار افزایش قیمت ها در حال اضافه شدن هستند ، با کیف پول های "میلیونر" فقط در مدت 25 روز دارایی های خود را با 90،000 بیت کوین افزایش می دهند.

نهنگ های بیت کوین
نهنگ های بیت کوین

بازگشت پر قدرت نهنگ های بیت کوین

به گزارش نیودیت ، نهنگ های بیت کوین (BTC) در حال جمع  شدن هستند ، در حالی که آدرس های “میلیونر” طی 25 روز گذشته حدود 90،000 بیت کوین به ارزش 367 میلیارد دلار اضافه شده است.

این تجمع توسط تجمع داده های بازار ارز دیجیتال Santiment شناسایی شد ، که مشخص کرد کیف پول هایی که بین 100 تا 10،000 BTC دارند – که توسط شرکت به عنوان آدرس های “ردیف میلیونر” توصیف شده است – اکنون بزرگترین بخش هودلرهای بیت کوین هستند و در حال حاضر 48.7٪ از منابع بیت کوین را تشکیل می دهند. .

نهنگ های بیت کوین
نهنگ های بیت کوین

تعداد میلیونرها  نسیت به تعداد بیت کوین نگهداری شده در بالاترین سطح هفت هفته قرار می گیرد ، با آدرس هایی که بیش از 9.11 میلیون بیت کوین نشان می دهد – فقط دو درصد کمتر از بالاترین حد اواسط آوریل (‌فروردین ) است.

آدرسهای بیت کوین که بین 100 تا 10،000 دلار بیت کوین دارند ، در 25 روز گذشته 90،000 دلار بیت کوین بیشتر جمع کرده اند. آنها اکنون بالاترین سطح 7 هفته ای خود را با 9.11 میلیون دلار بیت کوین در اختیار دارند که در حال حاضر در مجموع 366.89 میلیارد دلار ارزش دارد و 48.7 درصد از کل بیت کوین.

نهنگ های بیت کوین
نهنگ های بیت کوین

به نظر می رسد ماینر ها در حال جمع آوری بیت کوین هستند ، ارائه دهنده تجزیه و تحلیل داخلی Glassnode نشان می دهد که خروج هفتگی بیت کوین از آدرس ماینر در روز چهارشنبه به پایین ترین میزان پنج ماهه یعنی تقریبا 1.7 میلیون دلار رسیده است.

نهنگ های بیت کوین
نهنگ های بیت کوین

شرکت های معتبر ، تراست ها و ETPS اکنون تقریباً 7٪ از میزان عرضه بیت کوین را کنترل می کنند.

Glassnode با نگاهی به انتهای مخالف نهنگ ها ، سهم عرضه را نشان می دهد آدرس هایی که کمتر از 1 بیت کوین دارند از دسامبر 2017 دو برابر شده است و تقریباً 5 درصد از ارزش بازار بیت کوین را تشکیل می دهد.

نهنگ های بیت کوین
نهنگ های بیت کوین

در حالی که به نظر می رسد بسیاری از نهنگ ها و ماینر ها در انتظار افزایش قیمت ها کوین های خود را نگهداری و هولد می کنند ، Whale Alert نظارت بر معاملات را شناسایی کرده است که تقریباً 5000 بیت کوین  دلار 200 میلیون دلار است و از روز دوشنبه برای صرافی Coinbase در نظر گرفته شده است ، که نشان می دهد حداقل برخی از سرمایه گذاران بزرگ به دنبال این هستند که بیت کوین خود را معامله کنید.

نهنگ های بیت کوین
نهنگ های بیت کوین

منبع : سایت کوین تلگراف


دوست عزیز ممنون که مطالب ما رو دنبال می کنید و امیدوارم براتون مفید بوده باشه .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
کیف پول ارز دیجیتال