اخبار ارزهای دیجیتالبیت کوین

چه عاملی سبب بازگشت قیمت بیت کوین به 32000 هزار دلار شد

چه عاملی سبب بازگشت قیمت بیت کوین به 32000 هزار دلار شد

بازگشت قیمت بیت کوین ، اخبار بیت کوین ، در 22 ژانویه پس از جرکتی سفری کمتر از 30000 دلار را کلید زد اما در ادامه حمایت تازه خریدار ، نشانه هایی از تجدید حیات را نشان داد و بازگشت بیت کوین 32 هزار دلار را در پیش داشت.

بازگشت قیمت بیت کوین در نمودار روزانه

داده های بازارهای تریدینگ ویو  در نمودار روزانه معاملات قوی تری برای بیت کوین نشان داده است ، تقریبا با سود روزانه 8.5٪  میتوان به این موضوع پی برد. بازگشت قیمت بیت کوین

این چرخش به دنبال یک آشوب 24 ساعته انجام شد که در آن بیت کوین به 28950 دلار کاهش یافت – یک سطح کلیدی در مورد حمایت از نهنگ ها و تنها افت دوم آن زیر 30،000 دلار در  سال جاری. اخبار بیت کوین

بازگشت قیمت بیت کوین
نمودار یک ساعته بیت کوین / منبع تریدینگ ویو

در همین زمان ، شرکت میکرو استراتژی ، که به خزانه داری بیت کوین در حال افزایش خود مشهور است ، تأیید کرد که بیت کوین 314 را خریداری کرده تا کل دارایی خود را به  بیت کوین 70،784  برساند.

“شرکت میکرو استراتژی به تازگی تعداد 314  بیت کوین بیشتر به قیمت 10 میلیون دلار خریداری کرده است.

اخبار بیت کوین
اخبار بیت کوین

مایکل جی سیلر مدیر عامل شرکت میکرو استراتژی بصورت طوفانی بیت کوین خریداری کرد” ، منبع اطلاعاتی مستقر در توئیتر مستند سازی بیت کوین با اشاره به این موضوع خلاصه کرد.

آخرین خرید با متوسط ​​قیمت 31808 دلار برای هر بیت کوین انجام شد و به خریدهای مداوم گری اسکیل (Grayscale) مدیر دارایی پیوست که از اقدام فروش کلی در چند هفته گذشته سرپیچی می کند.

همه چشمها به نهنگهای بیت کوین با قیمت 29000 دلار است

بازگشت قیمت بیت کوین ،در عین حال ، در میان دیگر سرمایه گذاران بزرگ بیت کوین ، توجه به منطقه فقط زیر 30000 هزار دلار متمرکز بود. اخبار بیت کوین

با توجه به نظارت بر منابع وال مپ ، این منطقه برای جلوگیری از افت قیمت بیشتر در بیت کوین بسیار مهم است ، حدی که می تواند جفت ارز را به 20000 دلار نزدیک کند. بیت کوین 32 هزار دلار

در بخشی از این توییت ها ، به همراه یک نمودار همراه ، توضیح داده شده است: “سقوط به زیر 28،727 دلار و ادغام در آن ، افت چشمگیر دیگری به ما دست می دهد و حداقل 23،818 دلار است.

 بیت کوین 32 هزار دلار
بیت کوین 32 هزار دلار

آرتم لازارف ، بنیانگذار بنیاد گفت: “اکنون بسیاری از زیر 28،727 دلار پشتیبانی نمی کنند ، بنابراین اگر ما در آنجا ادغام کنیم ،  احتمالاً قیمت بیت کوین را به حداقل 23،818 دلار می رساند.”

قیمت 23،818 دلار خیلی قوی نیست اما با این وجود باید برای ارزیابی مجدد وضعیت بیت کوین وقت بگذارد.

در غیر این صورت ، 19،322 دلار بسیار قدرتمند است و سطحی است که معامله گران  بزرگ احتمالاً حد ضرر آن را تعیین می کنند.

 

منبع:کوین تلگراف

چه عاملی سبب بازگشت قیمت بیت کوین به 32000 هزار دلار شد

مجید تیموری

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا