اخباراخبار رمزارز جهان

ایلان ماسک می گوید شخصاً مالک بیت کوین ، اتریوم و دوج کوین است و تایید کرد که اسپیس ایکس از سهام داران بیت کوین است

ایلان ماسک سبد رمزارز های خود را فاش کرده است!

ایلان ماسک ، مدیر عامل تسلا ، و در کنفرانس “The B Word” است که همچنین کتی وود از Ark Invest ، و مدیر عامل شرکت توییتر ، جک دورسی ، حضور داشت فاش کرد که وی شخصاً مالک بیت کوین ، اتریوم و دوج کوین است:

من بیت کوین دارم و تسلا و اسپیس ایکس مالک آن هستند… و من کمی اتریوم و البته دوج کوین دارم.

وی همچنین تأیید کرده است که اسپیس ایکس پس از آنکه آنتونی اسکاراموچی ، بنیانگذار SkyBrid Capital ، خبر را در ماه مارس منتشر کرد ، بیت کوین را در اختیار دارد.

ماسک بار دیگر نگرانی های خود را در مورد عدم قابلیت استفاده بیت کوین و الگوریتم اثبات کار با انرژی زیاد بیان کرد اما وی گفت که بیت کوین پتانسیل زیادی دارد:

به طور کلی من طرفدار بیت کوین و ایده رمزارز ها هستم … اما همانطور که به طور عمومی گفتم ، ما باید مراقب مصرف انرژی رمزارز ها ، به ویژه بیت کوین ، با استفاده از اثبات کار باشیم تا از انرژی بیش از حد استفاده نکند و برای محیط زیست مضر نباشد … بیت کوین بعضی کارها را به خوبی انجام می دهد و در حال پیشرفت است … قابلیت استفاده برای یک فرد متوسط خیلی خوب نیست ، اما پتانسیل زیادی دارد.

علاوه بر این ، او تمرکز زدایی رمزارز پرچم دار و مقاومت در برابر سانسور آن را ستود:

اما بیت کوین فی نفسه بیشتر برای کمبود حل می شود. یا بهتر بگوییم ، اساساً حل کردن ، نداشتن گلو برای خفگی ، غیرمتمرکز. بنابراین کسی وجود ندارد که به هر روشی حساب های بیت کوین را خالی کند. خوب ، حدس می زنم آنها از نظر فنی اما به صورت فردی بتوانند

رئیس تسلا متقاعد شده است که رمزارز ها می تواند “یک اثر قدرت بخش” بر روی یک فرد داشته باشد.

ماسک پس از آنکه تسلا در اواسط ماه مس پذیرش پرداخت بیت کوین را متوقف کرد ، خشم جامعه بیت کوین را به خود جلب کرد ، اقدامی که به اصلاح گسترده بازار رمزارز ها نسبت داده شد.

از آن زمان به بعد ، این کارآفرین چندین توییت مبهم درباره بزرگترین رمزارز ارسال کرده است که در یکی از آنها تایید کرد که سازنده ماشین های الکترونیکی هنوز بیت کوین را در ترازنامه خود نگه داشته است.

انتظار می رفت که میلیاردر 50 ساله در طول کنفرانس موضع فعلی خود در مورد بیت کوین را وضوح بیشتری بخشد.

نیودیت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
کیف پول ارز دیجیتال