اخبار ارزهای دیجیتالمطالب داغ

چالش ایلان ماسک برای اثبات مضر بودن بیت کوین برای اکولوژی پس از آتش سوزی خط لوله گاز در خلیج مکزیک

طرفداران بیت کوین ها در حال پاسخ به فیلم وایرال "چشم آتش" در آبهای مکزیک در توییتر هستند ، برخی الون ماسک را مورد خطاب قرار می دهند تا بگویند در مورد بیت کوین اشتباه کرده!

طرفداران بیت کوین ها از آتش سوزی اخیر در خلیج مکزیک به عنوان نمونه ای از میزان مضر بودن استخراج کنندگان بیت کوین که به طور مداوم به دنبال منابع انرژی جایگزین برای استخراج خود هستند ، برای محیط زیست در مقایسه با صنعت انرژی سنتی که مبتنی بر نفت و گاز طبیعی است ، اشاره کرده اند.

در میان آنها تحلیلگر  ویلی وو ، سرمایه گذار آنتونی پمپلیانو و دن هلد از صرافی کراکن وجود دارند.

یکی از علاقه مندان به بیت کوین با بیش از 111،000 دنبال کننده ، ایلان ماسک را برچسب گذاری کرده تا جرات داشته باشد درمورد نفت آب اقیانوس چیزهای بیشتری درباره مضر بودن بیت کوین برای محیط زیست بگوید.

# بیت کوین: با انرژی پاک و تجدیدپذیر پشتیبانی می شود

USD Petrodollar: با پشتیبانی چشم سائورون

– ویلی وو 3 ژوئیه 2021

“چشم آتش” در خلیج مکزیک

به گفته شرکت نفتی Pemex ، طبق گزارش رویترز ، آتش سوزی در سطح خلیج در نزدیکی شبه جزیره یوکاتان مکزیک که از روز جمعه به دلیل نشت در خط لوله زیر آب آغاز شد ، تاکنون خاموش شده است.

رسانه های اجتماعی بیشتر این حادثه را “چشم آتش” خوانده بودند زیرا نقطه آتش شکل دایره ای داشت. برای اطفا کامل آتش بیش از پنج ساعت زمان لازم بود.

“آتش نفت؟ بیت کوین این مشکل را حل می کند ، ایلان ماسک “

علاقه مندان به بیت کوین در توییتر ویدیوی وایرال “چشم آتش” را به اشتراک گذاشته و نظرات خود را در مورد سوزاندن Petrodollar اعلام کرده اند ، مخالفان بیت کوین ماینرهای بیت کوین را به دلیل آسیب رساندن به محیط زیست مقصر می دانند.

یک اکتنت توییتری معروف به نام LilMoonLambo رئیس تسلا و اسپیس ایکس ایلان ماسک را در توییت خود برچسب گذاری کرد تا جرات آن را داشته باشد تا توییتی دیگر درباره خسارت وارد شده توسط ماینران بیت کوین به محیط زیست ارسال کند.

پترودالر به معنای واقعی کلمه در حال جوشاندن اقیانوس است

اما ایلان ماسک درباره چگونگی مضر بودن # بیت کوین برای محیط زیست به ما بگوید

– LilMoonLambo سوم  ژوئیه 2021

استخراج کنندگان بیت کوین به گفته مایکل سیلور بیش از 50٪ انرژی تجدیدپذیر را استفاده می کنند.

در اوایل سال جاری ، ایلان ماسک پذیرش پرداخت های بیت کوین توسط تسلا برای اتومبیل های الکترونیکی خود را به حالت تعلیق درآورد و گفت تا زمانی که استخراج کنندگان بیت کوین به انرژی های تجدیدپذیر روی نیاورند ، این شرکت پذیرش بیت کوین را از سر نمی گیرد.

به گفته ماسک ، حداقل 50 درصد از عملیات استخراج باید بر اساس انرژی سبز باشد. چین روند آغاز شده توسط ایلان را ادامه داد و شروع به ممنوعیت استخراج رمزارز ها در این کشور کرد و این باعث می شود که یک افت گسترده در هش ریت BTC رخ دهد.

با این حال ، طبق خلاصه جلسه شورای استخراج بیت کوین که در اوایل این هفته توسط مدیر عامل شرکت میکرو استراتژی ، مایکل سیلور ذکر شد ، کمی بیش از 50 درصد استخراج بیت کوین در حال حاضر با استفاده از منابع تجدید پذیر انرژی انجام شده است.

نیودیت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
کیف پول ارز دیجیتال