اخبار

ایلان ماسک:منابع تجدید پذیر برای استخراج بیت کوین برای من اهمیت زیادی دارد

مدیرعامل تسلا گفت: "من تلاش بیشتری انجام خواهم داد تا بفهمم  که میزان مصرف انرژی تجدید پذیر برای استخراج بیت کوین  50٪ یا بالاتر از آن است و امکان افزایش این مقدار وجود دارد."

ایلان ماسک:منابع تجدید پذیر برای استخراج بیت کوین برای من اهمیت زیادی دارد

ایلان ماسک مدیر عامل تسلا اشاره کرده است که صنعت رمزنگاری در حال پیشرفت به سمت آینده ای سبزتر است ، اما تسلا کماکان پرداخت از طریق بیت کوین را قبول نخواهد کرد.برنامه ایلان ماسک

در خلال کنفرانس “The ₿ Word” که یک برنامه آنلاین درباره بیت کوین است. مدیر عامل توییتر جک دورسی ، کتی وود از Ark Invest و مجری استیو لی از Square Crypto و ایلان ماسک حضور داشتند. ماسک گفت که تسلا “به احتمال زیاد” از سرگیری پرداخت رمزنگاری برای وسایل نقلیه خود را در دوباره مورد بررسی قرار می دهد

ماسک اظهار داشت: “به نظر می رسد روند مثبتی در مصرف انرژی بیت کوین وجود دارد” ، و با ابراز تردید در سرعت حرکت شبکه به سمت منابع انرژی سبز ابراز داشت. “هیچ راهی وجود ندارد که شما بتوانید اساساً در مدت زمان کوتاهی با انرژی های تجدیدپذیر مقدار انرژی را دو برابر یا سه برابر کنید. ماموریت تسلا تسریع در انرژی پایدار است. ما نمی توانیم شرکتی باشیم که چنین کاری انجام می دهد و در زمینه استفاده از انرژی بیت کوین دقت کافی انجام نمی دهیم. ”

ایلان ماسک در ادامه گفت

“به نظر می رسد بیت کوین سریع تر به سمت انرژی های تجدیدپذیر می رود و برخی از مزارع ماینیگ که از ذغال سنگ به عنوان منبع انرژی استفاده می کردند، فعالیت خود را متوقف کرده اند. بیشتر این مزارع در چین مشغول بودند. من می خواهم کمی بیشتر تلاش کنم تا برایم اثبات شود که درصد مصرف انرژی تجدید پذیر به احتمال زیاد در 50٪ یا بالاتر از آن است و گرایشی به سمت افزایش این تعداد وجود دارد. در این صورت ، تسلا پذیرش بیت کوین را از سر می گیرد. “

در ماه می، ماسک اعلام کرد که تسلا به دلیل “استفاده از سوخت های فسیلی” برای استخراج بیت کوین برای فروش ماشین هایش بیت کوین قبول نمی کند. قیمت دارایی رمزنگاری متعاقباً برای اولین بار از ماه فوریه به زیر 40000 دلار کاهش یافت. مدیر عامل تسلا بعداً گفت:

  درصورتی که تأیید شود ماینر ها بیش از 50٪ از انرژی پاک و با هدف افزایش این مقدار  استفاده می کنند.معاملات بیت کوین را از سر خواهد گرفت.

ماسک همچنین به برخی از ادعاهای متخصصان مبنی بر اینکه او یک برنامه پمپ و تخلیه را با توجه به پست های خود در شبکه های اجتماعی در مورد ارزهای رمزنگاری شده از جمله بیت کوین و دوج کوین ترتیب داده است پاسخ داد. وی گفت بیت کوین، دوج کوین و اتریوم  سه رمزارزی هستند که او دارد (جدا از شرکت هایش)و از زمان اعلام توقف پرداخت با بیت کوین، نه او و نه تسلا هیچ بیت کوینی فروخته اند.

“من ممکن است پامپ کنم ، اما من تخلیه نمی کنم. من قطعاً اعتقادی به بالا بردن قیمت و فروش آن یا موارد مشابه آن ندارم.(نوسان گیری)

cointelegraph

نیودیت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
کیف پول ارز دیجیتال