اتریوماخبار ارزهای دیجیتال

آیا هزینه شبکه اتریوم دوباره در حال افزایش یافتن است؟

افزایش یافتن کارمزد شبکه اتریوم در پی در راه بودن بروزرسانی اتریوم 2

آیا هزینه شبکه اتریوم دوباره در حال افزایش یافتن است؟

افزایش کارمزد اتریوم ، هزینه های معامله برای رمزارز اتریوم در شبکه بلاکچین بار دیگر افزایش یافته است، افزایش هزینه شبکه اتریوم و در پی آن بالا رفتن قیمت اتریوم را در بر داشته است.

طبق داده های وی چارت ، کارمزد شبکه اتریوم از روز یکشنبه به طور متوسط ​​به 10.20 دلار در هر معامله رسیده است.

هزینه های شبکه تنها در دو نوبت در سال 2020 بیشتر شد و به طور خلاصه در اوایل سپتامبر به طور متوسط ​​12.54 دلار بود. آنها در اواسط همین ماه دوباره به 11.69 دلار رسیدند.

معاملات شبکه اتریوم در سال گذشته به دلیل بخشی از رونق مالی غیرمتمرکز یا دیفای ، که از بلاکچین برای فعالیت های مختلف وام دهی و بهره وری استفاده می کند ، با هزینه های زیادی در خاموش و روشن مواجه شدند.

در بعضی مواقع ، افزایش کارمزد اتریوم در فعالیت های دیفای را برای مشارکت کنندگان مشکل می کرد.

لارک دیویس  روز دوشنبه در توییتی نوشت: “هزینه های شبکه اتریوم دوباره افزایش می یابد ، و اساساً دیفای را غیر قابل استفاده می کند.”

اهدافی که اتریوم در نظر دارد

افزایش کارمزد اتریوم تحمل ترافیک شبکه سالهاست که مسئله ای است. هنگامی که یک بازی بلاکچین گربه محور به نام کریپتو کیل محبوبیت بیشتری پیدا کرد ، معامله گران در اوج آخرین اجرای اصلی صعودی رمزنگاری تاخیر و هزینه های زیادی متحمل شدند.

اتریوم به تازگی سفر مورد انتظار خود را برای ارتقا  شبکه خود آغاز کرده است که اتریوم 2 نام دارد و شبکه را به الگوریتم استخراج اثبات سهام منتقل می کند.

انتظار می رود این ارتقا sc مقیاس گسترده ای را برای اتریوم به ارمغان بیاورد ، اگرچه اجرای این فرآیند سالها به طول می انجامد.

طی 24 ساعت گذشته ، اتریوم توانست از سطح نزدیک به 830 دلار تا 1116 دلار افزایش یابد.

بالا رفتن قیمت اتریوم

 

مجید تیموری

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا