اخبار ارزهای دیجیتالارزهای دیجیتال

افزایش تمایل به ارز های دیجیتال – بیش از هر زمان دیگر

طبق گفته مدیر عامل StormX ، استفاده از ارز دیجیتال در سال 2021 با تجمع سال 2017 متفاوت است.

افزایش تمایل به ارز های دیجیتال
افزایش تمایل به ارز های دیجیتال

افزایش تمایل به ارز های دیجیتال

به گزارش نیودیت ارز دیجیتال از زمان تأسیس صنعت در سال 2009 چندین چرخه صعودی ( گاوی ) و نزولی (خرسی ) را پشت سر گذاشته است. در حالی که 2017 شاهد رونق صنعت ارز دیجیتال در حدود پیشنهادات اولیه کوین ها و افزایش قیمت بیت کوین (BTC) بود ، 2020 و 2021 شاهد گسترش فضای ارز دیجیتال در اطراف مالی غیرمتمرکز بود. (DeFi) و رمزهای غیر قابل نفوذ (NFT).

به گفته یکی از مدیرعامل شرکت ارز دیجیتال ، این بار اما ، علاقه خرده فروشی و نهادی به ارز دیجیتال بیش از هر زمان دیگری تصویب شده است.

سیمون یو ، مدیرعامل StormX ، در اظهار نظرهای خود برای Cointelegraph گفت:
“ارزهای دیجیتال طی سالهای گذشته به طور مداوم در حال افزایش محبوبیت هستند ، اما سال 2017 طعم تلخی در دهان بسیاری از مردم به جا گذاشت.” “اما به سرعت به سال 2021 منتقل می شویم و مشخص است که زمانها تغییر کرده اند.”
شرکت StormX
شرکت StormX

یو نقل قول های خود را در پاسخ به یافته های اخیر سازمان رفتار مالی یا FCA ، از انگلستان ، که نشان داد 2.3 میلیون بزرگسال مستقر در انگلیس دارای ارز دیجیتال هستند ، تهیه کرد.

در سال 2017 ، قیمت بیت کوین به ارتفاعات صعود کرد. در سال 2021 ، بیت کوین براساس داده های TradingView.com به قیمتی نزدیک به 65000 دلار رسید.

یو گفت: 
“ادغام ارز دیجیتال در جنبه های زندگی روزمره امکان رشد و تحکیم خود را به عنوان چیزی بیش از یک دارایی فراهم می کند – این به یک سیستم جدی مالی جایگزین برای ارز فیات تبدیل می شود و مردم شروع به توجه می کنند.”
افزایش تمایل به ارز های دیجیتال
افزایش تمایل به ارز های دیجیتال

وی اضافه کرد :

“دیگر شرکت هایی با موارد استفاده خودسرانه ظاهر نمی شوند ، اما در عوض اکنون با افزودن مزایایی به زندگی مصرف کنندگان خارج از حوزه ارزهای دیجیتال ، رشد می کنند.

همه اینها در یک زمان رخ می دهد ، در میان یک همه گیر جهانی ، جایی که مردم وقت داشته اند که امور مالی خود را ارزیابی کنند و اکنون به دنبال راه های جایگزین نه تنها سرمایه گذاری ، بلکه کسب درآمد نیز هستند. “

افزایش تمایل به ارز های دیجیتال
افزایش تمایل به ارز های دیجیتال

به دنبال بازار صعودی ارز دیجیتال سال 2017 ، این صنعت در سال 2018 به یک بازار نزولی ( خرسی ) سقوط کرد. تا آنجا که بازار فعلی پیش می رود ، بیت کوین در زمان انتشار 30 تا 40 هزار دلار است ، که به میزان قابل توجهی از بالاترین رقم خود برخوردار است.

زمان مشخص خواهد کرد که آیا بازار ارز دیجیتال به سمت نزول بیشتر پیش می رود یا خیر.

افزایش تمایل به ارز های دیجیتال
افزایش تمایل به ارز های دیجیتال

منبع : سایت کوین تلگراف


دوست عزیز ممنون که مطالب ما رو دنبال می کنید و امیدوارم براتون مفید بوده باشه .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
کیف پول ارز دیجیتال