ماتیک

ارز پالی گان polygon چیست؟بررسی و لیست شدن ماتیک Matic در صرافی بایننس

در تاریخ 23 آوریل 2021 تیم polygon رمزارز خود را با نام ماتیک در صرافی بایننس کرد و سپس در این پلتفرم شروع به قیمت گزاری و ثبت رکوردهای قیمتی این رمزارز شد. ارز ماتیک Matic بر بستر اتریوم قرار دارد.

درباره پالی گان polygon

ارز پالی گان و یا ماتیک سابق معاملات مقیاس پذیر ، ایمن و فوری را برای بلاک چین های عمومی با استفاده از پلاسما فراهم می کند.

شبکه پالی گان(ماتیک) چگونه کار می کند؟

1. کاربر دارایی های رمزنگاری شده را در قرارداد Matic در شبکه اصلی (قرارداد مستقر در زنجیره اتریوم) واریز می کند.
2. توکن های مربوطه در زنجیره ماتیک منعکس می شوند.
3. کاربر می تواند تقریباً بلافاصله توکن ها را انتقال دهد.
4. کاربر می تواند با ایجاد اثبات باقی مانده توکن ها در قرارداد روت Root(قرارداد مستقر در زنجیره اتریوم) ، توکن های باقیمانده را از زنجیره اصلی خارج کند.

توکن پالی گان برای چه استفاده می شود؟

این پروژه به تولید کنندگان بلوک و برای اثبات ناشران پاداش میدهد.

توکن ماتیک Matic

هرکسی می تواند توکن های ماتیک خود را در قرارداد root استیک کند.

تولیدکنندگان بلوک توسط استیک کنندگان PoS انتخاب می شوند. برای دستیابی به زمانهای تولید بلوک سریعتر ، تعداد این تولیدکنندگان بلوک کم خواهد بود.

هرکسی که در شبکه اصلی باشد می تواند جزئیات معاملات را که فکر می کند کلاهبرداری است ارائه کند. اگر چالش موفقیت آمیز باشد ، سهام طرف های درگیر در کلاهبرداری کاهش می یابد و رقبا بودجه کاهش یافته را دریافت می کند.

مشخصات کلی

زمان راه اندازی 23 آوریل 2021
شبکه اتریوم
تعداد کل توکن ها 10 میلیارد MATIC
استاندارد توکن ERC20

شبکه های ارتباطی

وبسایت
تلگرام جهت عضویت اینجا کلیک کنید
توییتر جهت مشاهده اینجا کلیک کنید
مدیوم جهت مشاهده اینجا کلیک کنید

استیکینگ ماتیک

12٪ از کل 10 میلیارد توکن ماتیک برای تأمین مالی پاداش های استیک اختصاص یافته است.کارمزد های معامله هزینه های دراز مدت شبکه را تأمین می کند.

جوایز اعتبارسنج = پاداشهای استیک + کارمزد معاملات

پاداش های استیک به طور انعطاف پذیر محاسبه می شود؛

  • با استیک 5٪ عرضه: 120٪ APY
  • با استیک 40٪ عرضه : 15٪ APY

ویژگی منحصر به فرد

پالی گان به عنوان یک راه حل مقیاس گذاری لایه 2 توصیف می شود ، این بدان معنی است که این پروژه به زودی به دنبال ارتقا لایه اصلی بلاکچین فعلی خود نیست. این پروژه بر کاهش پیچیدگی مقیاس پذیری و معاملات فوری بلاکچین متمرکز است.

ماتیک از یک نسخه سفارشی از چارچوب پلاسما استفاده می کند که بر اساس اثبات استیک از طریق زنجیره اصلی اتریوم ساخته شده است. این فناوری منحصر به فرد به هر زنجیره جانبی در پالی گان اجازه می دهد تا در هر بلوک حداکثر 65،536 معامله را انجام دهد.

از نظر تجاری ، زنجیره های جانبی Polygon از نظر ساختاری برای حمایت از انواع پروتکل های مالی غیرمتمرکز (DeFi) موجود در اکوسیستم اتریوم طراحی شده اند.

در حالی که ماتیک در حال حاضر فقط از زنجیره پایه اتریوم پشتیبانی می کند ، شبکه بر اساس پیشنهادات و اجماع جامعه قصد دارد پشتیبانی از زنجیره های پایه دیگر را نیز گسترش دهد. این می تواند پالی گان را به یک سیستم عامل بلاک چین غیر متمرکز لایه 2 تبدیل کند.

لیست شدن ارز ماتیک در صرافی بایننس

در تاریخ 23 آوریل ماتیک در صرافی بایننس لیست شد ،با مراجعه به صرافی بایننس و وارد شدن در قسمت مارکت می توانید برای خرید Matic اقدام کنید.

می توان گفت لیست شدن Matic در صرافی بایننس می توانند تاثییر مثبتی برای این توکن به شمار آید.

  • برای آموزش ثبت نام و خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی بایننس بر روی اینجا کلیک نمایید.
  • برای عضویت و آموزش های لازم برای نصب تراست ولت بر روی اینجا کلیک نمایید.

توجه : در این پست سعی کردیم تا شما را با رمزارز پالی گان polygon آشنا کنیم و این پست به منزله سیگنال و یا ورود بر ارز ماتیک Matic نیست و هر شخص مسئول سود و زیان خود در بازار ارزهای دیجیتال است و نیودیت هیچ مسئولیتی در قبال سود و یا ضرر شما را ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا