فاین

ارز ریفاینیبل Refinable چیست ؟ بررسی و لیست شدن فاین FINE در صرافی پنکیک سواپ

 

در تاریخ 27 آوریل 2021 تیم Refinable رمزارز خود را با نام فاین در صرافی پنکیک سواپ لیست کرد و سپس در این پلتفرم شروع به قیمت گزاری و ثبت رکوردهای قیمتی این رمزارز شد. این ارز بر بستر بایننس اسمارت چاین قرار دارد.

درباره ریفاینیبل Refinable

بلاکچین به طور کلی در دهه گذشته چندین روند عمده فن آوری را تجربه کرده است ، از ظهور بیت کوین ، تا ظهور سیستم عامل های بلاکچین جداگانه و اخیراً هجوم پروژه های مالی غیرمتمرکز. با این حال ، هیچ یک از این روندها تصورات عادی و ملموس مردم عادی را مانند توکن های غیر قابل معاوضه(NFT) جلب نکرده اند.

با توجه به اینکه بیت کوین مفهوم موجود پول را به چالش کشیده است ، NFT ها اکنون در تلاشند تا مفهوم اساسی مالکیت را به چالش بکشند.

با هیجان گسترده در پروژه های NFT مانند NBA TopShots و SoRare ، جایی که محتوای دنیای واقعی به NFT های معتبر قابل تبدیل می شود ، جوامع نشان داده اند که مجموعه های دیجیتال می توانند ارزش زیادی را از درک مشترک ارزش و زمینه کسب کنند.

این هیجان انگیز است که جوامعی از بازی گرفته تا هنر دیجیتال ، موسیقی گرفته تا میم کوین ها از فناوری NFT استفاده می کنند تا محتوا را برای کاربران خود ایجاد کنند و به آنها توزیع کنند. در حالی که بازار NFT هنوز در مراحل ابتدایی است ، ما به عنوان یک جامعه باید به تلاش و پرورش آزمایش های بازیگوشانه برای باز کردن عمیق ترین پتانسیل NFT ادامه دهیم.

با این حال ، با شروع تعامل بیشتر جوامع و کاربران با پروژه های NFT موجود ، مسئله مقیاس پذیری و پردازش انبوه آشکار می شود. هزینه های معامله اتریوم به دلیل فعالیت های گسترده در سایر پروژه های بلاک چین سرسام آور افزایش یافته است.

و باعث می شود کاربران متوسط ​​برای ایجاد یا معامله یک رمز NFT بیش از 60 دلار آمریکا بپردازند. هزینه کمیسیون بستر های نرم افزاری به همان اندازه گزاف بوده است ، در حالی که سایر کاربران ماه ها منتظر تأیید در سیستم عامل های منتخب هستند – بنابراین تیم فاین تصمیم گرفتند یک راه حل یک مرحله ای NFT برای این موارد و موارد دیگر ایجاد کنند.

فاین به عنوان اولین مرکز اصلی NFT در Binance Smart Chain (BSC) ، بستر قطعی برای ایجاد ، کشف ، تجارت و استفاده از هرگونه محتوای دیجیتال در بلاکچین است. این تیم معتقد به ایجاد NFT برای توده هاست در حالی که امکان آزمایش عمومی این رسانه جدید را نیز فراهم کرده است. این بدان معناست که یک پلتفرم نسل بعدی در اختیار کاربران فاین قرار می دهد که می تواند از میلیارد کاربر نسل بعدی در فعالیت های NFT پشتیبانی کند و این نحوه شروع آن است.

توکن فاین FINE

 

این تیم برای طراحی مناسب FINE با برخی از برترین متخصصان این صنعت مشورت کرده است و یک ارز رمزنگاری شده از نظر اقتصادی با توجه به منافع کاربران خود ایجاد کرده است.

کل عرضه توکن های فاین 500 میلیون است ، که 20٪ از توکن ها به فروش توکن اختصاص دارد ، 20٪ به استخراج جامعه ، به صندوق نقدینگی ، 10٪ به تیم Refinable (که تا یک سال لاک است) ، 35٪ به صندوق خزانه داری و 9.5٪ به طرح های پیشنهادی ذخیره.

کل فروش عمومی و خصوصی فاین تقریباً 3 میلیون دلار آمریکا افزایش می یابد که قیمت خرید اولیه آن 0،03 دلار برای فروش خصوصی و فقط اندکی افزایش به 0،033 دلار آمریکا برای فروش عمومی.

کاربران فروش عمومی دسترسی فوری به توکن های خود را بدست می آورند ، در حالی که شرکت کنندگان فروش خصوصی در طول یک سال کل توکن های خود را به صورت فصلی دریافت می کنند.

مشخصات کلی

زمان راه اندازی 27 آوریل 2021
شبکه بایننس اسمارت چین
تعداد کل توکن ها 500 میلیون FINE
استاندارد توکن BEP 20

شبکه های ارتباطی

وبسایت
تلگرام جهت عضویت اینجا کلیک کنید
توییتر جهت مشاهده اینجا کلیک کنید
مدیوم جهت مشاهده اینجا کلیک کنید

ویزگی منحصر به فرد

به منظور همسو سازی صحیح انگیزه های کاربران ، ذینفعان و مشارکت کنندگان در شبکه ، پلتفرم Refinable از یک توکن بومی و اختصاصی به نام FINE به عنوان سرمایه اصلی اقتصادی خود استفاده خواهد کرد.

شما به عنوان یک دارنده توکن فاین ، دسترسی بی سابقه ای به سیستم عامل فاین و همچنین بسیاری از مزایای منحصر به فرد دارندگان FINE را کسب خواهید کرد. در زیر برخی از مهمترین اطلاعات مربوط به توکن فاین را توضیح خواهم داد که نشان می دهد چگونه با توجه به علاقه جامعه این تیم ایجاد شده است.

با هدف ایجاد هرچه بیشتر ویژگی های ارزش افزوده ، این تیم فاین را توسعه داده اند تا به عنوان ستون فقرات اکوسیستم ریفاینیبل باشد. FINE به عنوان یک پلت فرم غیرمتمرکز و توزیع شده ، به عنوان یک توکن حکمرانی عمل می کند و به صاحبانش حق رأی دادن به پیشنهادها و گفتاری منصفانه در مورد مسیر آینده شبکه را می دهد. این تضمین می کند که ریفاینیبل به سمت مسیری که جامعه فاین تعیین می کند توسعه می یابد.

علاوه بر این ، FINE همچنین به عنوان یک توکن کلی برای تسویه و تأمین بودجه معاملات استفاده می شود ، یا برای قرار گرفتن در معرض اولویت در سیستم عامل هزینه می شود!

همچنین کاربرانی که رمزهای FINE خود را در اختیار دارند و از آن بهره می برند ، از تخفیف های عمده در هزینه های سیستم عامل تا 60٪ نیز بهره مند می شوند. خریداران و فروشندگان عادی باید 2.5٪ هزینه خدمات را بپردازند ، در حالی که فروشندگان سیستم عامل ثانویه 2.5٪ به علاوه درصدی از حق امتیاز را پرداخت می کنند. برای دارندگان FINE ، این پورسانت ها به 1.5٪ برای خریداران ، برای فروشندگان اصلی و 1.5٪ به علاوه حق امتیاز برای فروشندگان ثانویه کاهش می یابد!

اما صبر کنید ، موارد بیشتری وجود دارد! با فاین ، دارندگان توکن به رویدادهای منحصر به فرد مانند حراج موارد خاص ، ایردراپ های منحصر به فرد و لیست کردن های منحصر به فرد از تیم و انجمن ریفاینیبل دسترسی پیدا می کنند. دارندگان توکن همه باید با تعدیل نیرو به صورت دموکراتیک بر اساس مقدار اساسی توکن های فاین که هر یک از دارندگان دارند ، در تعدیل سیستم عامل شرکت کنند.

لیست شدن فاین در پنکیک سواپ

برای خرید  ارز FINE شما می توانید از طریق صرافی غیر متمرکز پنکیک سواپ اقدام نمایید و با خیال راحت این ارز را خریداری کنید.

 • آموزش خرید ارز از صرافی غیر متمرکز پنکیک سواپ بر روی اینجا کلیک نمایید.

نحوه خرید و فروش ریفاینیبل Refinable

شما می توانید برای خرید این ارز از صرافی پنکیک سواپ استفاده کنید.

شما می توانید با نصب کیف پول تراست ولت که آموزش نصب این کیف پول در نیودیت قرار داده شده نیز این ارز را خریداری  کنید.

 • برای نصب و آموزش نصب کیف پول تراست ولت بر روی اینجا کلیک نمایید.

اما بعد از نصب شما باید از بایننس کوین استفاده کنید و سپس بایننس کوین ها را به اسمارت چاین بایننس تبدیل کرده و پنکیک سواپ شوید و این ارز را خریداری کنید.

 •  جهت معرفی و آموزش خرید ارز از صرافی غیر متمرکز پنکیک سواپ بر روی اینجا کلیک نمایید.

 

توجه : در این پست سعی کردیم تا شما را با رمزارز ریفاینیبل Refinable آشنا کنیم و این پست به منزله سیگنال و یا ورود بر ارز ریفاینیبل Refinable نیست و هر شخص مسئول سود و زیان خود در بازار ارزهای دیجیتال است و نیودیت هیچ مسئولیتی در قبال سود و یا ضرر شما را ندارد.

9 دیدگاه

 1. سلام من از طریق تراست ولت وارد صرافی پنکیک سوآپ شدم اما نتونستم توکنFINEبخرم در قسمتی لیست ارزها نبود ممنون میشم کمکم‌کنید

  1. سلام وقتتون بخیر

   لینکی رو که در زیر میزارم رو از طریق تراست ولتتون در قسمت daap وارد کنید و به راحتی خریدتون رو بزنید اگر مشکلی بود می توانید در قسمت نظرات همین بخش اعلام بفرمایید.

   https://exchange.pancakeswap.finance/#/swap?inputCurrency=BNB&outputCurrency=0x4e6415a5727ea08aae4580057187923aec331227

  1. سلام وقتتون بخیر

   باز زدن گزینه approve fine با دریافت کارمزد توسط صرافی مورد نظر امکان فروش ارز fine شما باز می شود و می توانید از طریق زدن سواپ در مرحله بعد فاین های خود را بفروشید.

 2. سلام وقت بخیر ، من در تراست ولت سواپ بایننس چین به finکردم الان کجا توکن های فاینو نشون میده ؟ چطور بهشون دسترسی پیدا کنم؟

  1. سلام وقتتون بخیر

   برای اضافه شدن باید آدرس کیف ارز فاین رو در قسمت اضافه کردن کیف پول قرار دهید که آدرس کیف پول رو براتون در زیر قرار دادیم.

   0x4e6415a5727ea08aae4580057187923aec331227

   پس از اضافه کردن ارز فاین نمایش داده خواهد شد. اگر بزا مشکلات حل نشد به دیارکت پیچ نیودیت مراجعه کنید تا راهنمایی لازم رو انجام بدیم

   1. بزرگوار درود بر شما، این مشکل منم هس، مقداری فاین خریدم ولی تو تراست مقدارشو نشون نمیده
    ولی توقسمت پنکک که میرم و فاین رو سرچ میکنم مقدارش اونجا هس ولی تو تراست نمیزنه
    میشه راهنمایی کنید؟ ممنون

  1. سلام وقتتون بخیر

   به دایرکت پیچ ایسنتاگرام نیودیت مراجعه کنید دوستانم در پیچ موارد راهنمایی حل مشکلات را نیز به شما خواهند گفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا