آلپاکا

ارز آلپاکا فایننس Alpaca finance چیست ؟ بررسی و لیست شدن ALPACA در صرافی پنکیک سواپ و کوینکس

در تاریخ 6 مارس 2021 تیم Alpaca finance رمزارز خود را با نام آلپاکا در صرافی پنکیک سواپ لیست کرد و سپس در این پلتفرم شروع به قیمت گزاری و ثبت رکوردهای قیمتی این رمزارز شد. ALPACA بر بستر بایننس اسمارت چاین قرار دارد.

درباره آلپاکا فایننس Alpaca finance

بگذارید این پستاندار باشکوه آمریکای جنوبی ییلد فارمینگ شما را به اوج جدیدی برساند!
آلپاکا فایننس اولین پروتکل فارمینگ لوریچ است که بر بستر بایننس اسمارت چاین ساخته شده است. تیم آلپاکا یک پروژه عادلانه،بدون پیش فروش و سرمایه گذار را عرضه کرده است و این پروژه، پروژه ایست که توسط مردم ، برای مردم ساخته شده است.

در سال DeFi ها با ابتکار ارز کامپوند ، فارمینگ در اتریوم به روشی گسترده برای پروژه ها تبدیل شده است تا بتوانند نقدینگی خود را راه اندازی کنند و کاربران جدیدی به دست آورند. با این حال ، این اواخر ، افزایش هزینه های این روند سبب شده است عمده مردم از پس آن برنیایند. در حقیقت ، اتریوم به یک ارزی مخصوص نهنگ ها تبدیل شده است زیرا هزینه های کارمزد خیلی زیاد است!

در نتیجه، بایننس اسمارت چاین توانست محبوبیت زیادی تزد مردم پیدا کند.و در این اکوسیستم در حال ظهور ، این پروژه در برنامه های ارائه شده در بایننس اسمارت چاین نسبت به سایر پلتفرم ها مانند اتریوم شکافی را مشاهده کرد. به طور خاص ، یکی از بزرگترین شکاف های ممکن – یک پروتکل لوریچ(اهرمی) زنجیره ای بود!

بنابراین ، Alpaca Finance متولد شد ، و تلاش می کند از طریق فارمینگ لوریچ ارزش جامعه BSC را بالاتر ببرد.

توکن آلپاکا alpaka

آلپاکا یک پروژه راه اندازی عادلانه، بدون پیش فروش و بدون سرمایه گذار است.مشابه بسیاری از پروژه های راه اندازی عادلانه ، این تیم به شرکت کنندگان مختلفی که به راه اندازی مجدد اکوسیستم کمک می کنند ، پاداش خواهند داد. این تنها راه کسب توکن های ALPACA خواهد بود.

این تیم به زودی یک خزانه راه اندازی خواهد کرد که به اعضای انجمن امکان می دهد توکن های ALPACA خود را برای خرید xALPACA که در آن هر xALPACA برابر است با یک رای،استفاده کنند و به آنها امکان تصمیم گیری در مورد تصمیمات مهم این پروژه را می دهد.

در مرحله اولیه ، تصمیمات جامعه در اسنپشات گرفته می شود.

در نمودار دایره ای زیر نحوه توزیع توکن ها را مشاهده میکنید:

مشخصات کلی

زمان راه اندازی  6 مارس 2021
شبکه بایننس اسمارت چین
تعداد کل توکن ها 188,000,000 ALPACA
استاندارد توکن  BEP 20

شبکه های ارتباطی

وبسایت
تلگرام جهت عضویت اینجا کلیک کنید
توییتر جهت مشاهده اینجا کلیک کنید
دیسکورد جهت مشاهده اینجا کلیک کنید

استیکینگ

فرصت های زیادی برای شرکت کنندگان در سهیم شدن در رشد اکوسیستم وجود دارد. این فرصت ها از زمان به زمان تغییر خواهد کرد. در حال حاضر، سه فرصت استیگینگ برای کاربران فراهم است:

  • توکن های ibBNB / ibBUSD
  • توکن ALPACA-BNB LP در پنکیک سواپ

برای نحوه استیکینگ آلپاکا اینجا کلیک کنید.

ویژگی منحصر به فرد

به عنوان یک کاربر ، می توانید در آلپاکا به چهار روش مختلف سهبم باشید:

وام دهنده: آلپاکا فایننس به شما امکان می دهد از طریق واریز دارایی های پایه خود به خزانه های خود درآمد کسب کنید. این دارایی ها سپس به فارمران برای استفاده از موقعیت هایشان ارائه می شود.

فارمر: به عنوان یک کشاورز ، می توانید با ایجاد موقعیت لوریچ (اهرمی) در Alpaca Finance ، سود بدست آورید. البته ، این با خطرات بزرگی همراه است: از بین رفتن دارایی ، ضرر ناگهانی و غیره.

شکارچی پاداش: فراخوان قرارداد ادعای جوایز معلق و سرمایه گذاری مجدد آنها در استخر ، دریافت بخشی از پاداش در ازای آن.

تصفیه کننده(از بین برنده): نظارت بر وضعیت استخر ها و انحلال آنها درصورت خطرناک بودن بیش از حد.

در مثال زیر ، نحوه کار هر یک از شرکت کنندگان در اکوسیستم آلپاکا نشان داده شده است:

آلیس وام دهنده: BNB خود را به خزانه سپرده آلپاکا واریز می کند. دارایی او برای یک فارمر برای گرفتن وام در دسترس قرار می گیرد. او به دلیل تأمین این نقدینگی سود کسب می کند

باب فارمر: او موقعیت مزرعه ای لوریچ را در جفت BTC / BNB باز میکند. او BNB را از خزانه وام می گیرد و از پاداش فارمینگ بیشتر بهره می برد.

قرارداد هوشمند آلپاکا فایننس مراقب همه چیز است: تغییر بهینه دارایی ها به نسبت مناسب ، تأمین نقدینگی استخر ها ، تهیه LP برای پاداش های پنکیک

کارلوس شکارچی پاداش: میزان پاداش های دریافتی در هر استخر را کنترل می کند و به سرمایه گذاری مجدد آن کمک می کند و بازدهی را برای تمام فارمران افزایش می دهد. برای این سرویس ، او 3٪ از پاداش ها را شکار میکند!

ارین مدیر تصفیه: سلامت هر موقعیت اهرمی را کنترل می کند ، و هنگامی که از پارامترهای تعیین شده فراتر رود ، به انحلال موقعیت کمک می کند ، مطمئن میشود که وام دهندگان مانند آلیس سرمایه خود را از دست نمی دهند. برای این سرویس ، او 5٪ پاداش مبلغ منحل شده را می گیرد.

لیست شدن ALPACA در پنکیک سواپ

برای خرید ارز Alpaca شما می توانید از طریق صرافی غیر متمرکز پنکیک سواپ اقدام نمایید و با خیال راحت این ارز را خریداری کنید.

البته آلپاکا به تازگی در صرافی کوینکس لیست شده است که میتواند تاثیر مثبتی روی این ارز بگذارد.

  • آموزش خرید ارز از صرافی غیر متمرکز پنکیک سواپ بر روی اینجا کلیک نمایید.

نحوه خرید و فروش آلپاکا فایننس Alpaca finance

شما می توانید برای خرید این ارز از صرافی پنکیک سواپ استفاده کنید.

شما می توانید با نصب کیف پول تراست ولت که آموزش نصب این کیف پول در نیودیت قرار داده شده نیز این ارز را خریداری  کنید.

  • برای نصب و آموزش نصب کیف پول تراست ولت بر روی اینجا کلیک نمایید.

اما بعد از نصب شما باید از بایننس کوین استفاده کنید و سپس بایننس کوین ها را به اسمارت چاین بایننس تبدیل کرده و پنکیک سواپ شوید و این ارز را خریداری کنید.

  •  جهت معرفی و آموزش خرید ارز از صرافی غیر متمرکز پنکیک سواپ بر روی اینجا کلیک نمایید.

 

توجه : در این پست سعی کردیم تا شما را با رمزارز آلپاکا فایننس Alpaca finance آشنا کنیم و این پست به منزله سیگنال و یا ورود بر ارز ALPACA نیست و هر شخص مسئول سود و زیان خود در بازار ارزهای دیجیتال است و نیودیت هیچ مسئولیتی در قبال سود و یا ضرر شما را ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا