ان اف تی

اداره پست آمریکا از ان اف تی NFT پشتیبانی خواهد کرد

 

اداره پست آمریکا از NFT پشتیبانی خواهد کرد

نماینده  دولتی  از 73.1 میلیارد دلار درآمد حاصل از هزینه پست و خدمات دیگر در سال مالی 2020 گزارش داد. اداره پست  ایالات متحده به زودی پا به بازار رمزهای غیر قابل مهار خواهد گذاشت و از ان اف تی NFT پشتیبانی خواهد کرد. نه برای انتشار آثار هنری یا موسیقی ، بلکه برای کمک به مشتریان در خرید پستی.

 اداره پست آمریکا NFT

در اطلاعیه روز سه شنبه ، پلتفرم ارتباطات به عنوان یک سرویس CaseMail گفت که USPS توکن های غیر قابل مصرف پستی یا ان اف تی  NFT های پستی خود را برای استفاده در ایالات متحده تأیید کرده است.

این توکن ها به صورت دیجیتالی بر روی برچسب های USPS ’ePostage و مورد فیزیکی که از طریق پست مهر و  ارسال می شود . زنجیره ای قابل تأیید برای نگهداری دارایی های دیجیتال و فیزیکی ایجاد می کنند ، زیرا همه داده ها در زنجیره بلوک ثبت می شوند.

همچنین بخوانید برای خواندن  رمز ارز تریلیوم trilium  چیست اینجا کلیک کنید

Case Mail

جو روئیز ، بنیانگذار و مدیر عامل CaseMail ، گفت: “استفاده از ان اف تی NFT برای کمک به محافظت از فرایندی که هم برای همه آشنا و مهم است – ارسال نامه یا بسته همه در بلاکچین ثبت خواهد شد.”

این شرکت ابتدا توکن ها ی پستی را “منحصراً برای متخصصان حقوقی و آژانس های دولتی” ارائه می دهد ، برنامه ای که برای سه ماهه دوم در نظر گرفته شده است شامل مشارکت با ارائه دهندگان خدمات مصرف کننده و تجاری است.

نماینده  دولتی 73.1 میلیارد دلار درآمد حاصل از هزینه پست و خدمات دیگر در سال مالی 2020 گزارش کرد ، به این معنی که تمبرهای دیجیتال پستی می توانند به یک بازار بزرگ منتقل شوند.

مورد استفاده CaseMail برای NFT بخشی از یک روند ظاهراً بزرگتر است که شرکت ها می توانند داده های دنیای واقعی را در رمزها به کار گیرند.

امسال ، افراد و بنگاه های فناوری از NFT برای برچسب گذاری جغرافیایی هنرهای خیابانی و ساخت دستگاهی با قابلیت ثبت و رمزگذاری دما ، کیفیت هوا و سایر داده ها به نشانه ها در یک تأیید اثبات حضور استفاده کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا