اخبار بازار جهانی

اخبار بازارهای جهانی 30 دی(19 ژانویه)

عقب نشینی دلار بدلیل شهادت یلن،واکسن و اخبار ویروس کرونا

اخبار بازارهای جهانی 30 دی(19 ژانویه)
اخبار بازارهای جهانی 30 دی

نیودیتیای عزیز سلام با اخبار بازارهای جهانی 30 دی در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.در ادامه اخبار دلار آمریکا،سهام های آمریکا،اخبار برگزیده اروپا و اخبار رمز ارز ها را بررسی میکنیم.

مواردی که شما باید در سه شنبه 19 ژانویه بدانید:

دلار آمریكا در حال اصلاح سود هایی که در طی آخر هفته طولانی به دست آورده بود، است.یلن ، نامزد وزارت خزانه داری آمریکا ، محرک های مالی جدیدی را تعیین خواهد کرد. آلمان با در نظر گرفتن محدودیت های جدید در حال دست و پنجه نرم کردن با ویروس کرونا است و دولت بریتانیا در تلاش برای واکسینه کردن ملت خود است.

سهام پس از دوشنبه تا حدی “آبی” در میان تعطیلات بانکی در روز ، در حال افزایش است. حال و هوای بهتر بازار بر دلار تأثیر می گذارد و سودهای آن را برعکس می کند. جانت یلن ، رئیس پیشین فدرال رزرو ، در کنگره به عنوان بخشی از جلسات تأیید وی برای وزیر خزانه داری ، شهادت می دهد. یلن در سخنان آماده شده خود اظهار داشت که اکنون زمان خرج کردن هزینه است.

نظرات در مورد بدهی و دلار که در آن یلن قصد دارد نرخ ارز مبتنی بر بازار را بخواهد،بر بازار های مالی تاثیر گذاشت و پس از شهادت یلن ، طلا تا حدود 1840 دلار بالاتر رفت.

اخبار بازارهای جهانی 30 دی

پنج عامل باعث حرکت دلار آمریکا در سال 2021 می شود و لزوماً نزولی نیست.

رئیس جمهور منتخب جو بایدن برای مراسم سوگند و آغاز کار خود در روز چهارشنبه آماده می شود. جدا از تصویب بسته محرک 1.9 تریلیون دلاری ، در مورد اولین دستورات اجرایی وی عدم اطمینان زیادی وجود دارد. یکی از این اقدامات لغو خط لوله انتقال نفت Keystone XL از کانادا و در نتیجه پایین آمدن ارزش لونی است. دونالد ترامپ ، رئیس جمهور مستعفی آمریكا ، قرار است قبل از ترك مقام خود عذر خواهی کند ، اما بعید به نظر می رسد كه تغییراتی در بازار ایجاد كند. ترس از خشونت توسط بازارها کنار گذاشته می شود.

اخبار بازارهای جهانی امروز
اخبار بازارهای جهانی امروز

یورو/دلار آمریکا با وجود نگرانی از اینكه آلمان نه تنها محدودیت رفت و آمد کویید ۱۹ را ادامه می دهد ، بلكه سخت تر نیز می كند ، بالاتر می رود. احساس اقتصادی ZEW آلمان قرار است خوش بینی به آینده را نشان دهد اما در حال حاضر وضعیت وخیمی دارد.

در ایتالیا ، نخست وزیر جوزپه كنته از رأی اعتماد در پارلمان ایتالیا جان سالم به در برد و حالا با یكی در مجلس سنا روبرو می شود. ایمن سازی در اروپا با سرعت کندی پیش می رود.

اخبار بازارهای جهانی سه شنبه
اخبار بازارهای جهانی سه شنبه

پوند/دلار آمریکا بالای سطح 1.36 قرار دارد.زیرا انگلیس در حال حاضر 6.65٪ از جمعیت خود را واکسینه کرده و با سرعت ادامه می دهد. افت اخیر موارد مبتلا به کویید ۱۹ دلگرم کننده است.

برای خواندن تحلیل این جفت ارز اینجا کلیک کنید.

اخبار رمز ارز ها 30 دی
اخبار رمز ارز ها 30 دی

رمز ارز ها: بیت کوین در حال پیشروی بالاتر از سطح 36000 دلار است و پس از سقوط از بالاترین سطح قدرت جدیدی پیدا می کند. اتریوم با افزایش بیش از 1300 دلار برجسته است.

اخبار بازارهای جهانی 30 دی

منبع:fxstreet

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا