اتریوم کلاسیکاخبار ارزهای دیجیتال

اتریوم کلاسیک از دوج کوین پیشی گرفت؟

 

اتریوم کلاسیک از دوج کوین پیشی گرفت؟

بازار ارز های دیجیتال  شاهد جو صعودی است  و برخی از توکن های معروف مانند اتریوم کلاسیک ، که در طی صعود سال گذشته بیت کوین  و اتریوم باقی مانده بودند ، از معامله سوداگرایانه اتریوم کلاسیک به قیمت های غیر قابل تصور رسیدند.

ethereum classic به عنوان بخشی از یک “هارد فورک ” بحث برانگیز از اتریوم به وجود آمد. سال گذشته ، با افزایش اشتیاق نسبت به رشد بالقوه مالی غیرمتمرکز یا دیفای ، قیمت  اتریوم کلاسیک ، ارز رمزپایه بومی اتریوم ، چهار برابر شد. در حالیکه بیت کوین ، بزرگترین ارز رمزنگاری شده دو برابر شد. رمز ارز اتریوم کلاسیک  فقط 26٪ سود کسب کرد.

اکنون ، در سال 2021 ، قیمت ارزهای رمزپایه در سطح جهانی افزایش یافته است. دوج کوین  شوخی با مضمون سگ ، اگر خلاف واقع باشد ،  117 برابر شده است.

اتریوم کلاسیک در حال پیوستن به این رالی صعودی است  و در بازارهای دارایی های دیجیتال 13 برابر افزایش یافته و ارزش کلا بازار  آن تقریبا 10 میلیارد دلار است.

به گفته ارائه دهنده داده اتریوم کلاسیک  در اوایل روز چهارشنبه به بالاترین رکورد 87 دلار رسید و در زمان مطبوعات نزدیک به 78 دلار تغییر می کرد ، که 22٪ سود 24 ساعته است.

این در حالی است که تعداد کمی از سرمایه گذاران یا تحلیل گران ارز رمزنگاری شده مرتباً از این شبکه به عنوان یکی از چندین قاتل احتمالی اتریوم یاد می کنند زنجیره های بلوکی مانند کاردانو، پولکادات ، سولانا وبایننس اسمارت چین که ممکن است گزینه های اتریوم را برای برنامه های دیفای فراهم کند.

دنیس وینوکووروف ، رئیس تحقیق در Synergia Capital ، گفت:” به نظر می رسد تحت تأثیر “ارزان تر” بودن بازی اتریوم و جریان خرده فروشی است که دوج کوین را به سطح آسمان رسانده است.

اتریوم کلاسیک که اکنون از نظر ارزش بازار در رتبه شانزدهم قرار دارد ، در پنج روز اول ماه مه 128٪ افزایش یافته است. چنین عملکردی حتی دوج کوین را نیز پشت سر می گذارد ، که در این مدت 90 درصد صعود کرده و اوایل روز چهارشنبه با رکورد جدید در سطح 69 سنت افزایش یافته است.

آمار چه می گوید؟

نمودار قیمتی دوج کوین واتریوم کلاسیک/ تریدینگ ویو
نمودار قیمتی دوج کوین واتریوم کلاسیک/ تریدینگ ویو                                                                    

قابل ذکر است اتریوم کلاسیک ممکن است از معامله گرانی که به دنبال پادزهر در برابر فشارهای تورمی هستند ، افزایش یابد ، زیرا محدودیت های مربوط به ویروس کرونا  موضوعی که بسیاری از سرمایه گذاران بزرگ بیت کوین را به خود جلب کرده است.اتریوم کلاسیک

پیشی گرفتن از دوج کوین

طبق گفته مساری ، طبق کدگذاری اساسی بلاکچین اتریوم کلاسیک  حداکثر 210.7 میلیون نشانه ، محدودیت عرضه اتریوم کلاسیک محدود می شود و هر زمان که 5 میلیون بلوک داده اضافی به زنجیره بلوک اضافه می شود ، سرعت عرضه جدید کاهش می یابد.اتریوم کلاسیک

بنابراین علاقه مجدد به اتریوم کلاسیک می تواند یکی دیگر از عوارض جانبی چاپ پول تریلیون دلاری فدرال رزرو از مارس 2020 باشد.رشد اتریوم کلاسیک

هفته گذشته پاول در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی مجازی گفت: “شما در بازارهای سرمایه چیزهایی را می بینید که کمی کف آلود است ، این یک واقعیت است.” “من نمی گویم که هیچ ارتباطی با سیاست های پولی ندارد ، اما همچنین دارای مقدار فوق العاده ای با واکسیناسیون و بازگشایی اقتصاد است.”

دیوار پول از سرمایه گذاران بزرگ موسسه و همچنین بازرگانان خرده فروشی که به دنبال بازدهی سریع هستند ، از اکتبر 2020 به بازارهای رمزنگاری جریان یافت.

در نتیجه ، ارز رمزپایه برتر در هفت ماه گذشته با شش برابر افزایش ، از 10 هزار دلار افزایش یافته است برای ثبت بالاترین رقم بالاتر از 64،800 دلار. با این وجود ، طی دو هفته گذشته قیمت ها در محدوده 50 تا 60 هزار دلار ثابت شده است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
کیف پول ارز دیجیتال