اتریومتحلیل قیمت آلت کویندسته‌بندی نشده

اتریوم برای دومین بار در این هفته به زیر 2000 دلار رسید

اتریوم برای دومین بار در این هفته به زیر 2000 دلار رسید

ارزش اتریوم نسبت به اوج قیمتی اخیر 54 درصد کاهش یافته است.ارزش کلی بازار اتریوم اکنون 226 میلیارد دلار است که کمتر از نیمی از بالاترین حد خود است.تحلیل اتریوم 

اتریوم  و بیشتر آلت کوین های بزرگ روز یکشنبه به شدت کاهش یافتند و فروش 10 روزه را افزایش دادند که بیش از 1 تریلیون دلار  از بازار خارج شد.

قیمت اتریوم  برای دومین بار از 7 آوریل برای دومین بار به زیر 2000 دلار کاهش یافت و به کمترین قیمت روزانه یعنی  1870.00 دلار رسید. هفته گذشته که بیت کوین  مدت کوتاهی به زیر 30،000 دلار رسید ، اتریوم  زیر سطح حمایتی روان شناختی قرار گرفت. دومین رمز ارز برتر با سرمایه بازار آخرین بار با 1936 دلار کاهش یافت که تقریباً 16٪ در روز کاهش داشت.کاهش قیمت اتریوم

از عرش به فرش آمدن اتریوم  با 54 درصد کاهش نسبت به بالاترین قیمت خود در اوایل ماه جاری یعنی 4200 رخ داد.اصلاح اتریوم

شاخص ترس و طمع اتریوم 

شاخص ترس و طمع بیت کوین 
“ترس شدید” مشخصه اصلی ریزش اخیر بازار رمزنگاری است. منبع: Alternative.me        

برخی از تحلیلگران پس از ورود گسترده ارز دیجیتال به صرافی ها ، پیش بینی سقوط بزرگ اتریوم  را نشان دادند که نهنگ ها برای فروش آماده می شوند.

با نگاهی فراتر از نمودارها ، بنیاد اتر اخیراً فاش کرد که “تهدید شدیدی” علیه سیستم عامل قرارداد هوشمند پس از اجرای هارد فورک برلین در ماه گذشته برطرف کرده است. مارتین هولست سوند و پیتر سزیلاگی در 18 می نوشتند که این تهدید شبکه اتریوم را در برابر “معاملات مخرب” بسیار آسیب پذیر کرد. پس از رفع مشکل ، بنیاد اتریوم  آسیب پذیری را “به منظور شفافیت” اعلام کرد.

خوش بینی بازار در مورد اتریوم در بیشتر سال 2021 مثبت بوده ، زیرا سرمایه گذاران و کاربران منتظر ارتقا grade EIP-1559 هستند. ارتقا پیشنهادی در شبکه که بخشی از هارد فورک لندن است قرار است برای ماه ژوئیه برگزار شود اتریوم  قصد دارد ساختار کارمزد شبکه خود را تغییر دهد و بسیاری  در مورد کاهش هزینه های gas تردید دارند .

cointelegraph

نیودیت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
??? ??? ??? ???????