اخباردسته‌بندی نشده

آیا سرمایه گزاری در ارز های دیجیتال مشمول مالیات می شود؟

سرمایه گذاری در دارایی های دیجیتال می تواند فرصت های زیادی را برای کسب درآمد پیش روی شما بگذارد، اما  بهتر است هر لحظه برای پرداخت مالیات آماده باشید.آیا سرمایه گزاری در ارز های دیجیتال مشمول مالیات می شود؟/مالیات بیت کوین/مالیات ارز های دیجیتال/مالیات استخراج بیت کوین/مالیات استخراج/مالیات رمز ارز ها در آمریکا/سرمایه گزاری در ارز های دیجیتال و مالیات

شاید اگر یک روز بیایند و از شما مالیات کار در رمز ارزها را طلب کنند شوکه خواهید شد پس بهتر است خود برای این موضوع آماده کنید. investopedia حدود یک سال و نیم پیش از وحشت بسیاری از سرمایه گذاران بازار رمز ارز ها گزارش داد.

عنوان مقاله این بود “انجمن های آنلاین مانند Reddit مملو از پست هایی است که سناریوهای احتمالی سرمایه گذارانی که  راجع به پرداخت بدهی مالیاتی، برای معاملات گذشته خود در بازار رمز ارز ها ، که ممکن است بخشی از سرمایه خود را از دست بدهند نگران هستند

همانطور که قیمت بیت کوین  افزایش می یابد و سرمایه گذاران برای کسب درآمد به  بازار رمز ارز ها می روند و این حجم از مشارکت مردم مورد توجه قانون گزاران و نهادهای نظارتی در سراسر جهان را جلب می کند.

اخیراً ، سازمان همکاری و توسعه اقتصادی طرحی را برای انتشار استاندارد مالیاتی فراگیر برای کشورهای عضو خود اعلام کرد که بخشی از آن برای جلوگیری از فرسایش پایه و تغییر سود است. اگرچه اطلاعیه هایی از این دست به عنوان نشانه های مثبتی از همکاری بین دولتی ، وحدت اقتصادی و پیشرفت ، برای یک سرمایه گذار متوسط ​​احساس می شود ، اما هنوز رابطه ای  غیر صمیمی میان دولت ها و صنعت رمز ارز ها حکم فرماست .

با این حال ، درک مقررات مالیات بر دارایی های دیجیتال برای سرمایه گذاران در ایالات متحده امری حیاتی است زیرا ، در بعضی موارد ، ممکن است به معنای دو اتفاق باشد یک  رفاه و زندگی لاکچری و یا پنج سال زندان به همراه جریمه نقدی تا 250،000.

تعداد انگشت شماری از لیبرال ها و سردم داران بازار رمز ارز ها  ممکن است تمایل داشته باشند که معتقدند امتیازات گمنامی داخلی بلاکچین ممکن است آنها را از نظارت دولت نجات دهد ، اما به هر حال ، سرویس درآمد داخلی سریع نمی تواند این مسائل را کنار بگذارد.

مالیات رمز ارز ها در آمریکا

ارزهای دیجیتال و دارایی های توکن دار تحت کد مالیات ایالات متحده به عنوان یک بسته مخلوط شناخته می شوند.آیا سرمایه گزاری در ارز های دیجیتال مشمول مالیات می شود؟/مالیات بیت کوین/مالیات ارز های دیجیتال/مالیات استخراج بیت کوین/مالیات استخراج/مالیات رمز ارز ها در آمریکا/سرمایه گزاری در ارز های دیجیتال و مالیات

بسیاری از سرمایه گذاران، بیت کوین را منحصار به عنوان یک پول تصور می کنند ، مانند ارزهای فیاتی که به طور منظم توسط مصرف کنندگان برای خرید کالا استفاده می شود.

با این حال ، تحت کد مالیاتی ایالات متحده ، بیت کوین در واقع “دارایی” در نظر گرفته می شود و در هنگام فروش یا استفاده برای خرید اقلام یا انتقال برای ارزهای دیجیتال دیگر ، مانند معامله بیت کوین برای خرید  اتر ، شامل مالیات سرمایه می شود.

به عنوان مثال ، خرید خانه با بیت کوین در ایالات متحده باعث مالیات بر سود سرمایه می شود ، و مبادله بیت کوین با هر نوع دارایی دیگر فروش به همان روشی است که شما می توانید مانند یک بورس اوراق بهادار را بفروشید.

تشخیص اینکه چرا بیت کوین متفاوت از ارزهای فیات طبقه بندی می شود دشوار است ، اما پیش از این در نحوه استفاده از بیت کوین توسط سرمایه گذاران ممکن است جواب  را پیدا کنیم .

IRS به احتمال زیاد بیت کوین را به عنوان یک دارایی ملکی به رسمیت می شناسد زیرا دارایی رمزنگاری محبوب در خدمت اکثر کاربران به عنوان یک ابزار سرمایه گذاری است و نه به عنوان ارز عملکردی مشابه به دلار آمریکا در فیات دارد.

نکته مهم این است که این نوع دارایی ها توسط بانک مرکزی صادر نمی شوند ، دولت ایالات متحده آنها را تا اطلاع ثانوی به این ترتیب به رسمیت نمی شناسد. درک مالیات رمزنگاری به معنای کاوش در جزئیات جزئی است.

برخلاف سیستم های مالی متمرکز ، سیستم های غیرمتمرکز سرمایه گذاران را ملزم می کند که از زمان خرید تا فروش یا مبادله کالاها ، نقش فعالانه تری در پیگیری دقیق سرمایه گذاری های خود داشته باشند.

در ابتدایی ترین سطح ، مسئولیت پیگیری تاریخ خرید ، قیمت خرید و آنچه در ازای بیت کوین در صورت فروش دریافت می شود ، بیشتر به عهده سرمایه گذار است.

در مقابل ، ردیابی تاریخچه سرمایه گذاری در دارایی های سنتی و غیر دیجیتالی ، مانند سهام یا کالاها ، به دلیل سوابق سخت افزاری که کارگزاران برای مشتریان حفظ می کنند و دسترسی آسان به آنها ، نسبتاً آسان است.

سرمایه گزاری در ارز های دیجیتال و مالیات

از مبانی اصلی که بگذریم ، به ویژه یک زمینه وجود دارد که در آن بسیاری از سرمایه گذاران معتبر نمی توانند ارز های دیجیتال را از فیات  تمایز دهند.آیا سرمایه گزاری در ارز های دیجیتال مشمول مالیات می شود؟/مالیات بیت کوین/مالیات ارز های دیجیتال/مالیات استخراج بیت کوین/مالیات استخراج/مالیات رمز ارز ها در آمریکا/سرمایه گزاری در ارز های دیجیتال و مالیات

صندوق های سرمایه گذاری Crypto به دلیل ارائه فرصت های سودآور رمزنگاری مشهور هستند. در حالی که برخی از صندوق های سرمایه گذاری رمزنگاری به دلیل موضوعات مربوط به نقدینگی بازار رمزپایه ، خطرناک تلقی می شوند ، اما سرمایه گزاری در آنها می توانند به جای خرید واحدهای بیت کوین ، مسیر بهتری برای کسب درآمد باشند.

و از اواخر سال گذشته ، آنها محبوبیت خود را به طور فزاینده ای ثابت کرده اند. طبق موسسه حسابرسی Big Four PricewaterhouseCoopers ، دارایی های تحت مدیریت با صندوق های سرمایه گذاری رمزنگاری از ارزش 1 میلیارد دلار در سال 2018 به ارزش بیش از 2 میلیارد دلار در سال 2019 افزایش یافته است.

در مقایسه با دارایی های سنتی ، هنگام استفاده از سرمایه گذاران برای دارایی های رمزنگاری ، این یک بازی کاملا متفاوت است.

برخلاف دارایی های سنتی ، ضروری است که صندوق های سرمایه گذاری دارایی دیجیتال سوالات عمیق تری در مورد ملاحظات مالیاتی بپرسند. برخی از س سوالات مربوط به سرمایه گذاری رمزنگاری باید شامل این موارد باشد: cryptocurrency x چه نوع املاکی است؟ یا آیا می توان دارایی های موجود در شبکه های اثبات سهام را که برای خرید سهام پاداش می دهند ، به عنوان درآمد بی نظیر طبقه بندی کرد؟

اینها فقط اصول اولیه است ، اما سوالاتی  از این قبیل به راحتی ذهن را در لحظه از بین می برد و می تواند حوادث ناخواسته مالیاتی را تحریک کند.

از طرف دیگر ، هنگام پیوستن به صندوق پرچین ، امضای یک ساختار صندوق استاندارد شخص حقوقی ، که معمولاً 500 صفحه طول دارد ، روش استاندارد است. بندهای مالیات در قرارداد گنجانده شده است که مفاهیم سرمایه گذاری با صندوق را توضیح می دهد.

اما با وجود صدها صفحه جزئیات ، سرمایه گذاران ممکن است به جزئیات اندک توجه زیادی نداشته باشند و ناخواسته آنها را در مقطع بعدی در معرض خطر جدی برای درگیری با IRS قرار دهند. آنجاست که باید یک مشاور مالیاتی وارد عمل شود ، که به نقش منفعل تری عادت کرده است.

به دلیل خصوصیات منحصر به فرد ارز های دیجیتال، نقش مشاور مالیاتی باید فعال تر شود و از حالت منفعل بیرون بیاید. در این موقع نقش مشاوران مالیاتی مهم تر می شود و آن ها باید  قبل از اینکه سرمایه گذاری انجام شود کار را به دست بگیرند در مورد سرمایه گذاری مشاوره دهند و در آموزش گام به گام نقشی فعال در آموزش سرمایه گذاران داشته باشند.

در نتیجه ، سرمایه گذاران خود را برای ارائه اظهارنامه مالیاتی جامع و پایدار آماده تر می بینند ، نه اینکه خود را در انتهای کوتاه چوب قرار دهند و با IRS بازی کنند.

وقتی مالیات بر ارز های دیجیتال اعمال می شود  بهتر است هوشیار باشید تا اینکه متأسف شوید که ای کاش از قوانین آگاه بودم.

در غیر این صورت ، عواقب آن بسیار جدی تر خواهد بود. از همه مهمتر ، مشاور مالیاتی باید هنگام نشستن سرمایه گذاران روی  طرح اصلی هستند نقش مهم تری ایفا کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا