اخباراخبار رمزارز جهان

آیا ایلان ماسک دوباره می خواهد بیت کوین را پامپ کند؟

مدیر عامل تسلا توییتی را در مورد عدم اعتماد به دولت به اشتراک گذاشته است ، برخی معتقدند که او ممکن است پامپ بیت کوین را از سر گرفته باشد

ایلان ماسک ، مدیر عامل میلیاردر تسلا ، در توییتر خود توییت دیگری را برای پیروان خود به اشتراک گذاشته است.

این تصویر از عدم اعتماد به دولت و جلوگیری”همسر” از ابراز “شوهر” خود که هشت آبجو خورده است صحبت می کند.

برخی از افراد تصور می کنند که این می تواند یک معنی داشته باشد – ایلان ماسک بار دیگر شروع به تبلیغات بیت کوین کرده است زیرا BTC سیستم پرداخت همتا به همتا است که مخالف دولت و سیستم مالی مبتنی بر پول و بانکهای فیات است.

البته ، مردم شروع به ارسال میم(جوک)های مربوط به دوج کوین و شاخه های بعدی آن مانند شیبا کردند.

شناخته شده است که ایلان ماسک بزرگترین طرفدار و تأثیرگذار دوج کوین است ، با این حال ، اوایل سال جاری او اعلام کرد که یک هولدر بیت کوین است. بعداً ، تسلا شروع به پذیرش پرداخت های بیت کوین کرد و وقتی ماسک اظهار داشت که استخراج BTC به اندازه کافی سبز نیست ، آن را به حالت تعلیق درآورد.

در طی کنفرانس آنلاین B-Word این چهارشنبه ، مدیر عامل تسلا تأیید کرد که خود بیت کوین ، اتریوم و دوج دارد و تسلا با اسپیس ایکس بیت کوین را در ترازنامه خود دارند و هیچ یک از آنها قصد فروش بیت کوین خود را ندارند.

ماسک همچنین در این کنفرانس به جک دورسی گفت که اگر “تلاش دقیق” توسط استخراج کنندگان بیت کوین انجام شود ، تسلا ممکن است به زودی پذیرش بیت کوین را از سر بگیرد.

در ابتدا ، میلیاردر اعلام کرد که اگر استخراج BTC حداقل 50 درصد براساس انرژی تجدیدپذیر انجام شود ، تسلا دوباره قبول پرداخت بیت کوین را شروع می کند. طبق گزارش اخیر شورای استخراج بیت کوین ، 56 درصد استخراج از انرژی سبز استفاده می کند.

منبع: سایت U TODAY

نیودیت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
کیف پول ارز دیجیتال