آلیسارزهای دیجیتال

آلیس Alice چیست ؟ بررسی و لیست شدن آلیس در صرافی بایننس

آلیس

در تاریخ 15 مارس 2021  My Neighbor Alice (یک بازی چند نفره) رمزارز خود را با نام آلیس در صرافی بایننس لیست خواهد کرد و سپس در این پلتفرم شروع به قیمت گزاری و ثبت رکوردهای قیمتی این رمزارز خواهد شد . ارز آلیس بر بستر اسمارت چاین بایننس قرار دارد.

درباره آلیس Alice

My Neighbor Alice آلیس یک بازی سازنده چند نفره است ، جایی که هر کسی می تواند جزایر مجازی را خریداری و مالک آن شود ، موارد هیجان انگیز را جمع آوری و بسازد و با دوستان جدید ارتباط برقرار کند.

این بازی از بازی های موفقی مانند Animal Crossing الهام گرفته است ، بهترین های دو جهان را با هم ترکیب می کند – روایتی سرگرم کننده برای بازیکنان عادی که می خواهند از تجربه گیم پلی لذت ببرند.

همچنین یک اکوسیستم برای بازیکنانی که می خواهند نشانه های غیر قابل استفاده را جمع آوری و تجارت کنند ، آلیس NFT رمز اصلی بومی خود بازی است .

کاربرد آلیس در بازی My Neighbor Alice چگونه است؟

خرید دارایی ها و مجموعه مهارت های ویژه در بازی و بازار آلیس انجام می شود. حاکمیت: از طریق یک سازمان خود مختار غیرمتمرکز (DAO) ، با پیشنهادات و ساختارهای رأی دادن و قیمت گزاری (به عنوان مثال عملیات و توسعه سکو) در روند حاکمیت شرکت کنید.

ارز آلیس
ارز آلیس

مشوق های رای دهندگان برای تشویق به مشارکت رای دهندگان معرفی می شود. نگهداری و استیک کردن آلیس: برای بدست آوردن درصدی از درآمد پلتفرم (به عنوان مثال فروش طرح ، فروش دارایی و هزینه های معامله) کاربرد دارد.

سهام ALICE. مشوق های بازیکن: با تکمیل ماموریت های موجود در بازی ، بازیکنان می توانند نشانه های ALICE را بدست آورند. این طراحی برای تشویق مشارکت کاربران در بازی و حفظ قدرت کشش است.

با آلیس Alice بیشتر آشنا شوید

موارد بازی  ارز آلیس طریق بازار داخل بازی انجام می شود و هم بازارهای NFT در بلاکچین های دیگر قابل معامله است. این امر برای دارایی های ایجاد شده از طریق بازی نقدینگی ایجاد می کند و همچنین بازیکنان بیشتری را ترغیب می کند تا در ساختن جهان آلیس مشارکت کنند.

جالب است که بدانید آلیس بر روی شبکه اسمارت چاین بایننس قرار دارد و این موضوع می تواند امتیاز مثبتی برای  ارز آلیس نیز باشد.

My Neighbor Alice شامل انواع ویژگی های درون بازی است که برای پیشرفت و ارتقا تجربه بازی کاربران طراحی شده است.

بازیکنان می توانند زمین و سایر وسایل بازی خود را از قبیل خانه ها ، حصارها ، حیوانات و گیاهان را در بازار مجازی بازی معامله کنند.

آلیس ALICE
آلیس ALICE

تعداد  کل توکن های ارز آلیس ALICE 100،000،000 است ، که  تعداد 21 میلیون توکن برای فروش قرار گرفته است ، 15 میلیون توکن در اختیار تیم و مشاور قرار گرفته است و 15 میلیون در اختیار بازاریابی شبکه است.

لیست شدن ارز آلیس در صرافی بایننس

در تاریخ 15 مارس آلیس در صرافی بایننس لیس خواهد شد ،با مراجعه به صرافی بایننس و وارد شدن در قسمت مارکت می توانید اضافه شدن آلیس به لیست مارکت و زمان دقیق لیست شدن برای خرید این توکن را مشاهده کنید.

می توان گفت لیست شدن آلیس در صرافی بایننس می توانند تاثییر مثبتی برای این توکن به شمار آید.

  • برای آموزش ثبت نام و خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی بایننس بر روی اینجا کلیک نمایید.
  • برای عضویت و آموزش های لازم برای نصب تراست ولت بر روی اینجا کلیک نمایید.

 

توجه : در این پست سعی کردیم تا شما را با رمزارز آلیس ALICE آشنا کنیم و این پست به منزله سیگنال و یا ورود بر ارز آلیس ALICE نیست و هر شخص مسئول سود و زیان خود در بازار ارزهای دیجیتال است و نیودیت هیچ مسئولیتی در قبال سود و یا ضرر شما را ندارد.

آلیس Alice چیست ؟ بررسی و لیست شدن آلیس در صرافی بایننس

 

مجید تیموری

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا